Milano'da tanıtılıyoruz - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Kıbrıs

Milano’da tanıtılıyoruz

Milano'da tanıtılıyoruz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), İtalya’nın Milano şehrinde dün başlayan ve 17 Şubat Pazar günü sona erecek olan “BIT Milano 2013”  Turizm Fuarı’nda tanıtılıyor.

Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı açıklamasına göre, “BIT Milano 2013” Fuarı’nda Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı’nı Turizm Tanıtma ve Pazarlama Dairesi Müdürü Derviş Gezer, Daire personeli Pembe Cambazoğluları Kabadayılar ve Pervin Güran Çakır temsil ediyor. KITSAB temsilcisi Doğan Halit ve KITOB temsilcisi Esra Çelikeri de Fuarda.


Açıklamada, Fuara, NTL Travel, Salamis Hotel, Akgünler Turizm, Örnek Turizm ve İtalya’da Kuzey Kıbrıs’ı pazarlayan 4 tur operatörünün katıldığına işaret edilerek, katılımcı kuruluşların KKTC standında aktif olarak görev yaptığı kaydedildi.

Kuzey Kıbrıs’ın 40 metre karelik standında, ülkenin tarihi,  denizi ve özel ilgi turizmini yansıtan görsellere yer verildiği belirtilen açıklamada, “Standımızda izaz ikram olarak, ülkemiz mutfak kültürünü tanıtmak amacı ile badem ve üzüm sucuğu misafirlere ikram ediliyor” denildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar