MFÖ’den plak satış rekoru - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
Magazin

MFÖ’den plak satış rekoru

KONSERDE MÜJDEYİ ALDILAR:

Türkiye’nin efsane üçlüsü MFÖ “The Best Of” albümünün plak satış rekoru kırdığı müjdesini “Bellona Harbiye Açıkhava Konseri”nde öğrendi


“Bellona Harbiye Açıkhava Konserleri” kapsamında “2019 Yaz Konserleri”nin açılışını yapan Türkiye’nin efsane grubu MFÖ, sahne öncesi Plak ve Ben’in sahibi Nejat Pakyüz’den plak formatında basılan “The Best Of” albümüyle satış rekoru kırdığının müjdesini aldı.

Her albümleri satış rekorları kıran MFÖ, plak formatında çıkan ”The Best Of” albümüyle yine bir rekora imza attı. Mazhar Fuat Özkan’ın kariyerleri boyunca yaptıkları tüm unutulmaz parçalarını bir araya getirdiği “The Best Of” albümü kısa sürede 5 bin rakamına ulaştı. 2019 yılında en çok satılan plak rakamına hızla ulaşarak büyük bir başarıya imza atan MFÖ, mutluluğunu İngiltere’de Abbey Road stüdyolarında plaklarını basan Plak Ve Ben’in sahibi Nejat Pakyüz ile paylaştı.

Son yıllarda albüm satışları düşerken plak satışları ile durgun müzik piyasasına hareket getiren MFÖ, sevenleri için plaklarını imzaladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar