FutbolSpor

Mertekçi Piskobu’da anılıyorYalova Spor Kulübü eski başkanı Tahsin Mertekçi anısına Güney Kıbrıs’ta Piskobu köyünde anı maçı organize ediliyor.  Başkanlığı döneminde Güney Kıbrıs’taki Piskobu halkı ile iyi ilişkiler kuran merhum Tahsin Mertekçi, bölge insanının duyarlı düşüncesi ile futbol maçında anılacak.

Piskobu köyü muhtar ve azalarının Mertekçi ailesinden izin de alarak organize ettiği anı maçı 9 haziran Cumartesi günü oynanacak. Piskobu Sahası’ndaki maç saat 17:00’de başlayacak.
Maç günü sınır kapısından güneye geçildikten sonra organizasyonu yapan Piskobu muhtarı ulaşımı sağlayacak ve sahaya gidilecek. Piskobu köyüne bağlı 3 futbol takımının veteranları ve Yalova Spor Kulübü’nde geçmişte forma giyen veteranlar merhum Tahsin Mertekçi için anı maçında buluşacaklar. Maç sonu ödül töreni ve ikramlar olacak, ardından organizasyon sorumluları ulaşımı sağlayarak izleyenleri ve futbolcuların KKTC’ye geri getirilmesini sağlayacak. Maçı izlemek isteyenler 0533 8511990 ve 053 8641087 numaralı telefonlardan isimlerini yazdırabilecekler.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı