Meclis'te Bomba İhbarı! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Kıbrıs

Meclis’te Bomba İhbarı!

Meclis'te Bomba İhbarı!

İhbarı, Poliçeler (Değişiklik) Yasa Önerisi görüşülürken kürsüye gelen TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı açıklarken; o sırada oturumu yöneten Meclis Başkanı Hasan Bozer de, polisin böyle bir ihbar aldığını söyledi.
Meclis Başkanı Bozer, görüşmeler tamamlandıktan sonra toplantıyı kapatırken de milletvekillerine hitaben “Risk aldım ama anlayış göstereceğinizi bildiğim için devam ettim” dedi.

Poliçeler (Değişiklik) Yasa Önerisi görüşülürken TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, kürsüye çıktığında CTP Milletvekili Ömer Kalyoncu’nun yerinden söylediklerine karşılık verdi ve kısa süreli gerginlik yaşandı.


“BOMBA İHBARI HÜKÜMETİN ENTRİKASI”

Çakıcı, Meclis’e bomba ihbarı olduğunu öğrendiklerini ancak bunun gündemi değiştirmek için hükümetin entrikaları olduğunu savundu.

Meclis Başkanı Bozer de, polise yapılmış bir ihbar olduğunu ancak oylamayı yaptırıp toplantıyı kapatacağını söyledi.

SOYER:  “ATOM BOMBASI DA OLSA KAÇMAYACAĞIZ”

Daha sonra söz alan CTP Milletvekili Ferdi Sabit Soyer, Meclis’e atom bombası da atılsa, buradan kaçmayacaklarını ifade etti.

Meclis Genel Kurulu, poliçelerle ilgili yasayı oybirliğiyle kabul ettikten sonra çalışmalarını tamamladı ve polis ekipleri de binalarda aramaya başladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar