BasketbolSpor

Maç bugüne kaldı


 Basketbolda Yakın Doğu Üniversitesi – Lefke Avrupa Üniversitesi maçı 32.dakikada skor tabelasının bozulması nedeniyle ertelendi

ATATÜRK’TE OYNANACAK

NEU RA 25 Spor Salonu’nda oynanan ve YDÜ’nün,  LAÜ karşısında 67-65 önde olduğu maç 32. dakikada skor tabelasının bozulması ile yarıda kaldı. Maç bu akşam Atatürk Spor Salonu’nda saat 18.00’de kaldığı yerden devam edecek

 

Tonguç KOTAK

 

Basketbolda Yakın Doğu Üniversitesi – Lefke Avrupa Üniversitesi maçı 32.dakikada skor tabelasının bozulması nedeniyle bugüne kaldı.

NEU RA 25 Spor Salonu’nda oynanan ve YDÜ’nün,  LAÜ karşısında 67-65 önde olduğu maç maçı 32. dakikada skor tabelasının bozulması ile yarıda kaldı. Maç bu akşam Atatürk Spor Salonu’nda saat 18.00’de kaldığı yerden devam edecek.

 

Skor tabelası onarılamadı

YDÜ – LAÜ arasında oynanan ve 67-54 ev sahibi takımın lehine iken skor tabelası bozuldu. Salon görevlileri onarmak için çaba harcadılar ama başaramadılar.

Maçın başhakemi Nusret Sırdar iki takım koçunu yanına çağırdı ve maçın ertelendiğini açıkladı.

Basketbol Federasyonu Ligler Direktörü Eser Taçoy da maçın bugün 32.dakikadan itibaren saat 18.00’de Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda oynanacağını açıkladı.
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı