Lipa Consultancy 10’uncu yaşını kutladı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Kasım 28, 2022
KıbrısSürmanşet

Lipa Consultancy 10’uncu yaşını kutladı

Lipa Consultancy 12 Kasım Cumartesi akşamı 10’uncu yaşını kutladı.

Kurulduğu 2012 yılından bu yana yerel ve uluslararası partnerleri olan çok önemli projelere imza atan, aralıksız araştırma ve danışmanlık faaliyetlerine devam eden Lipa Consultancy 12 Kasım Cumartesi akşamı 10’uncu yaşını kutladı.

Lipa Consultancy’nin 10’uncu yıl dönümü dolayısıyla şirket direktörleri Memduh Erişmen ve Eliz Tefik ile şirket çalışanlarının katılımıyla bir resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona ayrıca 10 yıldır Lipa Consultancy ile birlikte birçok projede işbirliği yapan yerli ve yabancı çözüm ortakları ve misafirler de katıldı.


Erişmen kutlamada yaptığı konuşmada; “10 yıl, bir kurum için çok uzun bir süre değil, ama bizler için önemli bir dönem diyerek, 10 yılda öncü işlere imza atmaktan gurur duyduklarını ifade etti. Resepsiyon vesilesiyle tüm çalışma arkadaşlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve desteğini bizden eksik etmeyen müşterilerimize teşekkür etme imkanı bulduklarını söyleyerek, 11. yılımıza girerken hizmet kalitemizden ödün vermeden gelişmeye devam edeceğiz.” dedi.

Şirket direktörlerinden Eliz Tefik de yaptığı konuşmada; “ Her başarı güçlü bir ekip çalışmasının sonucudur. Şirketimizin 10. yıl dönümünü kutlamamızı sağlayan ana etken de bu diyerek, koyduğumuz hedeflere ulaşmamızı sağlayan en iyisini yapamaya çalışan güçlü bir ekip olduklarını dile getirdi. Çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte daha nice başarılara imza attığımız yıl dönümleri kutlayacağız umarım” diyerek sözlerini bitirdi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar