Limasol GYO: Yeni bir yapılanma - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 13, 2024
EkonomiEmlak

Limasol GYO: Yeni bir yapılanma

Limasol GYO

Limasol GYO,  sağlıklı ve verimli  gelişimi destekleyen yeni bir model uyguluyor. Hızla ivme kazanan gayrimenkul sektörüne profesyönel bir bakış katıyor.  

GYO nedir?

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, (GYO) dünyada ilk olarak ABD literatüründe 1960 yılında kullanılmış.  1990’larda hızlı büyüme göstermiştir ve  Türkiye’de de ilk olarak 1996 yılında kullanılmaya başlanmış. Klasik yatırım ortaklıklarından farkı ise  gayrimenkule profesyonel yatırım yapmasıdır.


Limasol GYO

Kuzey Kıbrıs’ta bir ilk ve tek  olan gayrimenkul yatırım ortaklığı : Limasol GYO

Limasol Türk Kooperatif Bankası girişimi olan Limasol GYO, gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyenleri  en uygun  kredi olanakları ile buluşturmayı  ve son kullanıcıların da en iyi seçimi yapmalarınına olanak sağlamayı hedeflliyor.

Herhangi bir alanda inşa edilecek olan yapının, binanın veya bir başka değişle yatırımın mümkün olabilecek en kapsamlı ve verimli şekilde planlanmasını ve uygulanmasını sağlayan Limasol GYO,  tüm katkı koyanların,  son tüketicinin  ve aracı firmaların menfaatlerini sağlayacak şekilde kurulmuş bir mekanizma olarak tanımlanıyor. Limasol GYO direktörü Batuhan Halim, şirketin  projeleri sıfırdan kurgulayıp en son noktasına kadar kontrol, takip ve koordine eden tek  firma olduklarını belirtiyor.

Limasol GYO

Limasol GYO’nun Farkı:

Limasol GYO yetkilileri, tüm ilgili yatırımcıların, fon ve  kredi sağlayıcıların, yerel ve uluslararası gayrimenkul danışmanlarının, deneyimli insaat firmalarının, birseysel uzmanların, mimarlık  ve mühendislik bürolarının, bir arada koordineli bir şekilde çalıştığı tek şirket olarak Limasol GYO’yu gösteriyor. Böylelikle de, inşaatların vaad edildiği şekilde ve tam zamanında bitirildiğini vurguluyorlar.

Limasol GYO

Limasol GYO direktörü Batuhan Halim, başarıyla tamamlanan Emtan Towers ve Nalbant Konutları’nın ardından yeni projelere başladıklarını açıkladı. Ortaköy ve Hamitköydeki yeni projeleri hakkında bilgi verirken Hamitköyde  başlanan City Park inşaatında ödüllü mimar Fevzi Özersay ve deneyimli bir şirket olan Yapım İnşaatla yola çıktıklarını belirtti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar