Lidere yakışan dayanışma... - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Lidere yakışan dayanışma…

Süper Lig lideri ve şampiyonluğun en yakın takımı konumundaki Çetinkaya, önceki akşam dayanışma balosu düzenledi.
Lefkoşa’daki Golden Tulip Otel’de gerçekleşen dayanışma balosuna çok sayıda Çetinkaya sempatizanı yanında, siyasiler ve spor camiasından davetliler katıldı.
Hüseyin Kral’ın sunuculuğunu yaptığı gecede Angelo Ajans Direktörü Seniha Kanatlı, Gizem ve Hande de gecede konuklara Çetinkaya yaka rozeti taktı. 
Çetinkaya dayanışma balosuna Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Maliye Bakanı Ersin Tatar, CTP-BG Genel Başkanı ve Lefkoşa Milletvekili Özkan Yorgancığlu, CTP-BG Lefkoşa Milletvekili aynı zamanda Lefkoşa Türk Belediyesi başkan adayı Kadri Fellahoğlu, UBP Milletvekili Hasan Taçoy,  UBP Lefkoşa Türk Belediye başkan adayı Hasan Sertoğlu, KTFF Başkan Vekili Asbaşkan Ali Karavezirliler, ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Süleyman Göktaş, Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu, ile KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz katıldı.
Bazı futbol kulüplerinin başkan ve idarecilerinin de ilgi gösterdiği Çetinkaya’nın balosunda yaklaşık 150 kişi vardı.
Çetinkaya kulüp yaka rozetinin gelir amaçlı 10 TL’ye satıldığı dayanışma gecesinde Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’na da ceket yakasına rozet takıldı. Kulübün dayanışma gecesinde yaklaşık 130 bin TL’lik gelir elde edildiği belirtildi.


Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar