Magazin

Lezzete “Buyurun”…


*Kıbrıs Alem iş hayatına kısa bir süre önce merhaba diyen Hande Özbilir ile örnek alınabilecek başarısı hakkında çok özel bir röportaj yaptı…

*İtalyancada “Buyurun” anlamını taşıyan Girne’deki Avanti Cafe&Restaurant, eşsiz dekoru ve  zengin menüsü büyük beğeni toplamaya başladı. Dünya mutfağının en seçkin yemeklerini müşterileri ile buluşturan bu seçkin mekan, özellikle tadına doyum olmaz pasta ve içecekleri ile de Kuzey Kıbrıs’ın kısa sürede en gözde adresi oldu. Eğlence dünyasına sunduğu bar geceleri ile de renk katan bu elit mekan özellikle hafta sonları keyifli eğlencelere sahne oluyor.  


*Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü mezunu olan Hande Özbilir yüksek eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra İstanbul’da aldığı butik pastacılık eğitimi sayesinde cafe ve restoran dünyasına merhaba dedi. Bir aile şirketi olan Avanti Cafe&Restaurant, oldukça önemli bir de özelliğe sahip. Hande Özbilir, aile bireylerinden miras kalan mobilyaları restore ederek mekanın bazı bölümlerine yerleştirerek maneviyatı yüksek bir görünüm sağladı.   
*Hande Özbilir kendi eli ile yaratığı mekanında ailesinin kendisine büyük destek olduğunu da dile getirdi. Genç girişimci Kıbrıs Alem’e yaptığı açıklamada özellikle sabah kahvaltısında, dünya mutfağı yemeklerinde, özel tasarım pasta çeşitlerinde ve mekanın en özel içeceği olan “Bubble Tea” oldukça iddialı olduklarını söyledi.

1- Genç girişimci Hande Özbilir’in en büyük hayali ise Avanti ismini bir dünya markası yapmak…
2-Hande Özbilir…Başa dön tuşu