Lefkoşa'da Salı Pazarı’nda renkli görüntüler - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
KıbrısSürmanşet

Lefkoşa’da Salı Pazarı’nda renkli görüntüler

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin en büyük öz kaynak yatırımlarından birisi olan Merkez Lefkoşa farklı etkinlikler ile şehir hayatına renk katmaya devam ediyor.

Salı Pazarı bu hafta farklı etkinlikler ve satış standları ile gerek esnafı gerekse de alışveriş için gelen yurttaşları keyiflendirdi.


 

Ülke insanımızın emekleri ile üretilen yerli ve niş ürünlerin yer aldığı satış standları ve tadım-tanıtım noktaları her Salı Merkez Lefkoşa’da
El işi, oymacılık, sele, dekorasyon, kitap, çanta, aksesuar, sabun, kıyafet, ayakkabı  imalatı, organik ürünler, macun, reçel, bal , taze ve kuru baharatlar, zivaniya, çörek, sebze, meyve gibi onlarca farklı standın bulunduğu Salı Pazarı’nda Lefkoşa Belediye Orkestrası müzik dinletisi sundu.

Lefkoşa salı pazarı

Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası ile işbirliği çerçevesinde yerel üreticilere farklı fırsatlar sunulan Salı Pazarı’nda birçok kaliteli yerel ürün tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Saç ve güzellik performansları ile çocuk oyun alanlarının da yer aldığı Salı Pazarı’nda yurttaşlar saat 14:00 ile  akşam 23:00’a kadar hem alışveriş yapabilir hem de keyifli bir gün geçirebilir.

Lefkoşa salı pazarı

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar