Magazin

Lefkoşa yeni yılda şenlendiLefkoşa’daki Cabrio Bar yeni yıl gecesinde Nafiz Dölek ve Reverse Impact eşliğinde coşkuya kapılarak unutulmaz bir gece yaşadı

Yeni yıla coşkulu bir partiyle giren mekanlar arasında Lefkoşa – Göçmenköy’de hizmet veren Cabrio Bar da yer aldı. Hafta sonu boyunca birbirinden coşkulu canlı performanslarla ilgi çeken mekana yeni yıl gecesi ise ülkemizin başarılı sanatçısı Nafiz Dölek’in yanında Reverse Impact ses getirdi.

Yoğun bir katılımın olduğu eğlence dolu gecede konuklar parti boyunca şarkılara eşlik ederek bol bol oynadı. Yeni yıla özel aksesuarlar da takan konuklar 2018’i eğlenerek karşıladı.

Cabrio-Bar-1

Hazar’dan çifte kutlama

Şimdilerde “Hayat Sırları” dizisindeki “Seher” karakteriyle severek izlediğimiz Türkiye ekranlarındaki gurur kaynağımız Hazar Ergüçlü yeni yıla ülkesinde ailesiyle birlikte girmeyi tercih etti. Yeni yıl gecesini ağabeyi Ziya Ergüçlü’nün mekanı olan Cabrio’da değerlendiren Hazar bu güzel gecede çifte kutlama yaptı. Mekandaki coşkulu partiyi fırsat bilen başarılı oyuncu doğum günü kutlamasını da orada gerçekleştirerek yakınlarıyla birlikte alkışlar eşliğinde pastasını kesti. Hazar bir ara sahneye de çıkarak Nafiz’e performansında eşlik etti.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı