Lefkoşa ve İskele’de çiftlere özel konserGrup Koridor ve Deyiş Devran’dan mükemmel performans. İlk olarak 14 Şubat Sevgililer Günü gecesi Lefkoşa’daki Curcuna Restaurant’ta sahne aldılar. Gece piyanist şantör Mustafa Gürsoy’un şarkıları ile başladı. Daha sonra ilk çıkardığı albümdeki “Elimde Gitarım” parçası ile iyi bir çıkış yakalayan Deyiş Devran sevilen şarkıları geceye katılanlar için söyledi. Finalde Grup Koridor sevgiliye özel şarkıları ile büyük beğeni toplayıp geceye katılanları adeta mest etti.


Kemal’in Yeri’nde güzel bir gece

Sevgiliye özel ikinci program ise İskele Boğazı Kemal’in Yeri’nde geçtiğimiz akşam yapıldı. Geceye gelen konuklarla birlikte Kemalin yerinde Grup Koridor “Senin O Gözlerin Var Ya” parçasını gelen istekler nedeni ile iki defa seslendirdi.
Gecenin sunumunu Mustafa İlteralp yaptı. Esprileri ile dikkatleri çeken İlteralp, gecede sevgililer için grupla seslendirdiği şiiri alkışlandı. Final organizasyonun girişimleri ile adamıza gelen sanatçılar her iki gecede de büyük beğeni toplayıp mükemmel bir performans sergilediler.

Başa dön tuşu