Magazin

“Kürk Mantolu Madonna” dijital platformda

OYUN VODAFONE TV’DEN İZLENEBİLECEK

Başrollerini Tuba Ünsal, Sercan Badur ve Alper Saldıran’ın paylaştığı Sabahattin Ali’nin kült eseri “Kürk Mantolu Madonna”nın tiyatro oyunu, şimdi de “Vodafone TV” üzerinden dijital ortamda izleyiciyle buluşacak

Vodafone Red’in katkılarıyla sahnelenen, Türkiye’nin ilk dijital tiyatrosu “Kürk Mantolu Madonna”, sezon sonunda da izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Hem Vodafone Red aboneleri, hem de Vodafone TV üyeleri, “Kürk Mantolu Madonna”yı internetlerinden, Vodafone TV üzerinden izleyebilecekler.

İlk kez tiyatro sahnesine uyarlanan, Sabahattin Ali’nin kült eseri “Kürk Mantolu Madonna”, toplam 37 gösterimle 22 bini aşkın izleyiciye ulaşarak sezonun en çok ses getiren tiyatro oyunu oldu. “Direklerarası Seyirci Ödülleri En İyi Sahne Tasarımı”, “GSÜ EN Ödülleri Yılın En İyi Tiyatro Oyunu” ve “7. Fashion TV Moda Ödülleri En İyi Tiyatro Oyunu” ödüllerini kazanan oyun için belgesel film de çekilecek.

 “Kürk Mantolu Madonna”nın başrol oyuncuları Tuba Ünsal, Sercan Badur ve Alper Saldıran, Nişantaşı Nopa Restaurant’ta Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun’un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, şunları söyledi: “Bu güzel oyunu sezon sonunda, Vodafone TV’den yayınlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Hem Vodafone Red aboneleri, hem de Vodafone TV üyeleri, ‘Kürk Mantolu Madonna’yı haziran sonuna kadar tıpkı normal bir tiyatro seansı gibi belirli gün ve saatlerde internetlerinden Vodafone TV üzerinden izleyebilecekler.”

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı