Magazin

Koronavirüs magazini de vurdu
Ülkemizde ilk koronavirüs vakasının saplanmasının ardından, ülkede adeta kaos yaşandı. Okullar, üniversiteler kapatıldı, spor karşılaşmaları geçici süreliğine ertelendi. Magazin dünyası da bu kaostan nasibini aldı:
 İNİSİYATİF, MEKAN SAHİPLERİ VE ORGANİZATÖRLERDE:
Ülkemizdeki birçok eğlence mekanı sağlık tedbirleri sebebiyle programlarını ileri bir tarihe erteledi. Çoğu işletme sosyal medya hesapları üzerinden konuklarını bilgilendirirken bazı işletmelerde konuya duyarsız kaldı. Herhangi bir bakanlıktan eğlence mekanları, cafeler ve konser organizasyonları ilgili açıklama yapılmadı, herhangi bir tedbir alınmadı. Uygulanacak tedbirler mekan sahipleri ve organizatörlerin inisiyatifine bırakıldı

 

Ülkemizde ilk koronavirüs vakasının saplanmasının ardından, ülkede adeta kaos yaşandı. Okullar, üniversiteler kapatıldı, spor karşılaşmaları geçici süreliğine ertelendi. Magazin dünyası da bu kaostan nasibini aldı. Ülkemizdeki birçok eğlence mekanı sağlık tedbirleri sebebiyle programlarını ileri bir tarihe erteledi. Çoğu işletme sosyal medya hesapları üzerinden konuklarını bilgilendirirken bazı işletmelerde konuya duyarsız kaldı.

Herhangi bir açıklama yapılmadı
Bakanlar Kurulu önceki gün kreş ve üniversiteler de dahil tüm okulları 15 Mart’a kadar tatil etti. Okul aktivitelerini yasakladı. Ülkenin dört bir yanında dezenfekte çalışmaları başlatıldı. Fakat herhangi bir bakanlıktan eğlence mekanları, cafeler ve konser organizasyonları ilgili açıklama yapılmadı, herhangi bir tedbir alınmadı. Uygulanacak tedbirler mekan sahipleri ve organizatörlerin inisiyatifine bırakıldı.

3 otel karantinada
Alman turist kafilesinin konakladığı Salamis Bay Conti Hotel, Port View Hotel ve Prime Oscar Otel önceki sabah karantinaya alındı.

 

Başa dön tuşu