Magazin

Konuklarla birlikte “Andımız”ı okudu!


Sahnede “Andımız”ı okuyan Ege, “Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, Yaşasın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti” dedi

Merit Park’ta sahne alan ve romantik parçası “Gam Çalar” ile sahneye çıkan Ege, hem kendi parçalarına yer verdi, hem de sevilen parçaları seslendirdi. “Gecenin sonunda ‘şahane bir geceydi’ diyeceğinizi garanti ediyorum. Haydi başlasın” diyen Ege, konserinde birçok parçayı konuklarıyla birlikte seslendirdi. Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve Tanju Okan’ın parçaları ise büyük alkış aldı.
Ege sahneye bir ara Başbakan Yardımcısı Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’ın oğlu Rauf Denktaş’ı davet etti. Dentaş gitarıyla birbirinden güzel parçalar seslendirdi.
“Tanrı bana kıyak geçti. Hobi olarak başladığım şeyi meslek edindim. En sevdiğin şeyi yapıyorsun, insanlar seni sevip sana saygı duyuyorlar. Bir de cebine para koyuyorlar” diyen Ege, sahnede bir de protestoda bulundu.
Türkiye ilköğretim okullarında okutulan “öğrenci Andı”nın kaldırılmasını garipsediğini belirten Ege, “Bu andımızın nesi dokundu bilmiyorum” diyerek konuklarıyla birlikte “Andımız”ı seslendirdi. “Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, Yaşasın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti” diyen Ege büyük alkış aldı.,

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı