Magazin

Kombos Otomotiv’den görkemli açılışTürkiye’de Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat’ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki yetkili satış ve servis noktası Kombos Otomotiv’in, Lefkoşa’daki yeni tesisleri törenle hizmete girdi. Tesislerin açılış törenine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun haricinde; Fiat İş Birimi Direktörü Okan Baş, Lancia, Alfa Romeo ve Jeep Marka Direktörü Mahmut Karacan’ın yanı sıra geniş bir davetli grubu katıldı. Kombos Otomotiv, Jeep’ten sonra satışını gerçekleştirdiği markalar arasına, premium segmentte Alfa Romeo’yu da ekledi.
Kombos katkısı olan herkese teşekkür etti
Törende açılış konuşmasını gerçekleştiren Serhan Kombos Otomotiv Ltd. Direktörü Sayın Serhan Kombos Fiat, Alfa-Romeo markalarını da Kombos çatısı altında buluşturmanın mutluluk ve onurunu yaşadıklarını belirterek, kurulum süresinde ve bundan sonraki süreçlerde de kaliteli ürünlerimizin satış ve satış sonrası hizmetlerde en uygun ve kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek için her zaman desteklerini bizden esirgemeyen Fiat, Jeep, Alfa yönetimine katkılarından dolayı çok teşekkür etti.
Kombos şunlar söyledi: “Kombos, 1997 yılında otomotiv sektöründe başlayan yatırımlarımıza, 2008 yılında Amerikan efsanesi Jeep markası satış ve satış sonrası hizmetlerini ekledik.
2012 yılında dünya genelinde yeniden yapılanmaya giden Jeep bayilik organizasyonu düzenlenmesinde Alfa-Romeo ve Fiat KKTC Tek Yetkili Bayisi olduk. 2013 Ağustos ayında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için alt yapı ve sistem çalışmalarına başladık.
Fiat ticari ve binek araçların satış ve satış sonrası hizmetlerini ülkemizde yapma kararını alırken, esas ilkemiz, esas nedenimiz; Ülkemiz ekonomisine ve ticaretine, Türkiyemizde üretilen yüksek kaliteli ürünlerimiz ile destek olmak, katkı sağlamaktı. Ticari yaşamdaki mobiliteyi kolaylaştırmaktır.
Kombos, 2013 yılından bugüne kadar satış ve satış sonrası müşterilerimizden gelen geri dönüşlerden Fiat markasının iş aracı olarak sağlam, kaliteli ve ekonomik olduğunu duymak bizleri çok mutlu etmiştir.”Baş: Müşteri memnuniyeti yukarılara taşınacak
Törende konuşan Fiat İş Birimi Direktörü Okan Baş, “Tofaş ailesi olarak, değerli iş ortağımız Kombos Otomotiv aracılığıyla, Kuzey Kıbrıs halkına hizmet vermekten son derece mutluyuz. Kombos Otomotiv, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, başta Fiat markamız olmak üzere, Tofaş bünyesindeki Jeep ve Alfa Romeo markalarımızı başarıyla temsil edecektir. Yaptığı yatırımlarla Kuzey Kıbrıs’ta otomotiv sektörünün büyümesinde kilit rol üstlenen Kombos Otomotiv’in yeni tesisleriyle, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini daha da yukarılara taşıyacağına eminim” dedi.
Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Kombos Otomotiv’in etkinliğinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek, “Sizi yürekten kutluyorum” dedi.
Genç müteşebbisleri gördükçe gururlandığını belirten Eroğlu, ekonominin gelişmesi ve faaliyetlerin artmasının ihtiyaç olduğunu ve bunun da genç müteşebbislerin yatırımlarıyla sağlanacağını söyledi.
Kombos Otomotiv’in Lefkoşa tesislerinde bulunan Fiat showroom’u 300 m2’lik alanda hizmet verirken, 450 m2 kapalı alana sahip diğer showroom’da ise Jeep ve Alfa Romeo markalı araçların satışı gerçekleştiriliyor.

Başa dön tuşu