Kocam benimle günde 40 kez sevişir - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 28, 2024

Kocam benimle günde 40 kez sevişir

Ünlü oyuncular çıplaklıkla ve kendi bedenleriyle ilgili fikirlerini de dile getirdi.

Nashville’in yıldızı Claire Bowen zaman zaman çıplak olarak uyuduğunu söyledi. Dergi için çekilen fotoğrafları gördüğünde neler hissettiğini ise şöyle anlattı Bowen, "Vücudum sonsuza kadar böyle görünmeyecek. Sanırım onu böyle korumak güzel olurdu."


Glee dizisinde oynayan Naya Rivera çıplak olarak kamera karşısına geçerken son derece rahatmış. Dizideki rolü nedeniyle eşcinsel kadınlar arasında bir seks sembolü haline gelen Rivera bu konuda şunları söyledi: "Dizinin izleyicileri bana bu konuyla ilgili sık sık sosyal medyadan mesajlar gönderiyor. Bu durumdan hoşlanıyorum."

House dizisiyle yıldızı parlayan Jennifer Morrison ise meslek yaşamında şu ana kadar hiç çıplak olarak kamera karşısına geçmediğini söyledi. Morrison bu konu hakkında da "Bu benim bilinçli bir seçimim değildi. Belki bu çekim sayesinde bu duruma da meydan okumuş olurum."


Cougar Town dizisinin 49 yaşındaki yıldızı Christa Miller da dergi için poz veren ünlülerden. Annesi bir model olan Miller çıplaklığıyla ve kendi bedeniyle barışık. Miller dergiye "Şehir dışındaki evimize gittiğimizde annemin bütün arkadaşları üstsüz dolaşırdı. Hepsi Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen mankenlerdi. Herkesin farklı göğüslere sahip olduğunu bilerek büyüdüm" dedi.

Tv yapımcısı Bill Lawrence ile evli olan oyuncu "Eğer kabul etsem kocam benimle günde 40 kez sevişir. Bu gerçek" diye sözlerini sürdürdü.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar