Kırış müsabakaları yapıldı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Spor

Kırış müsabakaları yapıldı

Spor Dairesi adına düzenlenen Ferdi Taekwondo-Karate-Aiko-Budo-Martialarts (Kurash-Wushu-Muaythai) Kırış Müsabakaları tamamlandı.

Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleşen müsabakalarda Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı, Girne Halk Evi ve Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü sporcuları mücadele etti. Uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, Ali Uslu, Sevtap Keskin ile birlikte federasyon, bölge ve aday hakemlerin yönettiği müsabakalarda dereceye giren sporculara ödülleri federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri tarafından takdim edildi.

 


Bayanlar El Kırışı (Çirigi/Sudo)

1.Kategori:            1.İrina Dergaus                    2.İlkem Olgu Durak             3.Sıla Özdemir

2.Kategori:            1.Ceren Yılmaz                     2.Kayra Bilge                        3.Derin S. Barut

3.Kategori:            1.Elif Nur Karadağ               2.Yaren Yuvka                      3.Sultan Güleç

4.Kategori:            1.Melisa Ertürk                    2.Doğa Ateş                          3.Katerina Dergaus

5.Kategori:            1.Şerife Patlar                      2. Hayat Keskin                    3. Gülistan Hamrayeva

6.Kategori:            1.Huriye Kaya                      2.Elena Pakhomova            3.Natalia Dergaus

7.Kategori:            1.Maryam Golabgir             2.Betül Ceylan                     3.Dilek Colayır

 

Bayanlar Ayak Kırışı (Çirigi/Sudo)

1.Kategori:            1.İrina Dergaus                    2.İlkem Olgu Durak             3.Sıla Özdemir

2.Kategori:            1.Ceren Yılmaz                     2.Kayra Bilge                        3.Derin S. Barut

3.Kategori:            1.Elif Nur Karadağ               2.Yaren Yuvka                      3.Sultan Güleç

4.Kategori:            1. Doğa Ateş                         2. Melisa Ertürk                   3.Katerina Dergaus

5.Kategori:            1.Şerife Patlar                      2.Gülistan Hamrayeva        3.Hayat Keskin

6.Kategori:            1.Huriye Kaya                      2. Natalia Dergaus               3. Elena Pakhomova

7.Kategori:            1.Maryam Golabgir             2.Betül Ceylan                     3.Dilek Colayır

 

Erkekler El Kırışı (Yopçagi/Tolyoçagi)

1.Kategori:            1.Behçet Kadak                   2.Ali Arda Tosun                  3.Demirhan Özer

2.Kategori:            1.Oğulcan Doğan                 2.Artum Kavamiyet             3.Nazım Efe Hamurcu

3.Kategori:            1.Yekta Tümay                     2.Yemliha Tümay                 3.Ömer Özdemir

4.Kategori:            1.Süleyman Güleç               2.D.Karamahmutoğlu          3.Güven Çavdar

5.Kategori:            1.Tan Keskin                         2.Nikita Gordeev                 3.Mustafa Jumayev

6.Kategori:            1.Melih Sakallı                     2.Emir Eren                          3.Mustafa Mahmut

7.Kategori:            1.Hüseyin Erçelik                 2.Danial Heidari                   3.Süleyman Bozkurt

8.Kategori:            1.Rayan Golabgir                 2.Kuday Kaya                       3.Ata Özdamar

9.Kategori:            1.Kandımbek Yusupov        2.Davut Jorayev                   3.Öymen Özyıldırım

10.Kategori:         1.Dmitry Gordeev               2.Atakan Ergin                     3.Mehmet Çil

11.Kategori:         1.Nikita Yakuş                       2.Grigori Yakuş                    3.Ivan Matveev

 

Erkekler Ayak Kırışı (Yopçagi/Tolyoçagi)

1.Kategori:            1.Behçet Kadak                   2.Ali Arda Tosun                  3.Demirhan Özer

2.Kategori:            1.Oğulcan Doğan                 2. Nazım Efe Hamurcu        3. Artum Kavamiyet

3.Kategori:            1.Yekta Tümay                     2.Yemliha Tümay                 3.Ömer Özdemir

4.Kategori:            1.Süleyman Güleç               2.D.Karamahmutoğlu          3.Güven Çavdar

5.Kategori:            1. Nikita Gordeev                                2. Mustafa Jumayev            3. Tan Keskin

6.Kategori:            1.Melih Sakallı                     2.Emir Eren                          3.Mustafa Mahmut

7.Kategori:            1. Danial Heidari                  2. Süleyman Bozkurt           3. Hüseyin Erçelik

8.Kategori:            1.Rayan Golabgir                 2.Kuday Kaya                       3.Ata Özdamar

9.Kategori:            1. Davut Jorayev                  2. Kandımbek Yusupov       3.Öymen Özyıldırım

10.Kategori:         1.Dmitry Gordeev               2. Ali Kaygın                         3.Mehmet Çil

11.Kategori:         1. Grigori Yakuş                   2. Ivan Matveev                   3. Nikita Yakuş

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar