Diğer SporlarSpor

Kıran kırana

Kickboks, 2. Ayak Müsabakaları Gemikonağı'nda yapıldı

Gürsel KARAGÖZLÜ

2019 Kickboks Ligi 2.Ayak Müsabakaları, önceki gün Gemikonağı’nda KKTC Kickboks Federasyonu Antrenman Salonu’nda; Gazimağusa İhtisas Spor Derneği, Erdem Akademi Spor Derneği, Ottoman  Fight  Spor  Derneği, Aziz Spor Derneği, Şimşek Savunma Sanatları Derneği, Güzelyurt Savunma Sanatları Derneği, Cyprus Bull and Lion Spor Derneği, Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği, Tatlı Spor Kulübü Birliği, Girne Kickboks Muaythai ve Cengizköy Spor Derneği olmak üzere toplam 11 kulüpten 45 sporcunun katılımı ile yapıldı. Müsabakayı Federasyon Başkanı Niyazi Demirel ve Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya da izledi.

Müsabakalardan önce yapılan tartı ve kura çekiminden sonra müsabakalara geçildi.

 

Yıldız, genç ve büyükler kategorisinde, Low Kick ve Kick Light katagorilerinde yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları, Federasyon Başkanı, Federasyon yetkilileri, dernek başkanları ve yöneticileri tarafından verildi. Kategorilere göre dereceye girenler şöyle:

 

 

Yıldız Erkek 42 Kg

1-Tahir Birinci                                    Güzelyurt Savunma Sanatları Derneği

2-Mehmet Ali Açık                              Cyprus Bull and Lion Spor Derneği

Yıldız Erkek 57 Kg

1-Alican Konu                                   Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

2-Olgar Hitit                                       Şimşek Savunma Sanatları Derneği

Yıldız Kız 42 Kg

Zeynep Karataş                                  Cyprus Bull and Lion Spor Derneği

Yıldız Kız 55 Kg

Eylül Yılmaz                                        Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

Yıldız Erkek 63 Kg

Mustafa Ömer Bakış                          Şimşek Savunma Sanatları Derneği

Yıldız Kız 50 Kg

1-Nur Çalış                                         Tatlı Spor Kulübü Birliği

2-İlayda Erdem                                   Erdem Akademi Spor Derneği

Yıldız Kız +65 Kg

1-Sude Bal                                         Erdem Akademi Spor Derneği

2-Melisa Geri                                      Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

Yıldız Erkek +69 Kg

1-Muhammed Berke                         Şimşek Savunma Sanatları Derneği

Genç Kız 65 Kg

Nazime Yayar                                   Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

Genç Erkek 63 Kg

1-Ayhan Çetindağ                               Tatlı Spor Kulübü Birliği

2-Veli Abiç                                         Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

Genç Kız +70 Kg

1-Melis Bahra                                    Girne Kickboks Muaythai

2-Fatma Kaya                                   Güzelyurt Savunma Sanatları Derneği

Genç Erkek 69 Kg

1-Muhammed Abacılar .                     Cyprus Bull and Lion Spor Derneği

2-Yiğit Gülbahar                                  Şimşek Savunma Sanatları Derneği

Genç Erkek Low 69 Kg

1-İsmet Baydur                                   Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

2-Azim Tanol                                      Cyprus Bull and Lion Spor Derneği

Genç Kız Low 60 Kg

1-Bahar Erdem                                   Erdem Akademi Spor Derneği

2-Cemile Yıldız                                   Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği

Genç Erkek Low 74 Kg

1-Mehmet Daşyürek                                Aziz Spor Derneği

2-Sarp Taylan                                       Girne Kickboks Muaytha

Büyük Erkek +94

Ali Erdem                                             Erdem Akademi Spor Derneği

Kadın 65 Kg

Nazime Paşa                                        Tatlı Spor Kulübü Birliği

Büyük Erkek  57 Kg

1-Ahmet Emre Şeker                                Tatlı Spor Kulübü Birliği

2-Emre Filiz Erdem                                   Akademi Spor Derneği

Büyük Erkek Low 74 Kg

1- Doğan Süzel                                       Girne Kickboks Muaythai

2-Muhammed Khal                               Ottoman  Fight  Spor  Derneği

Burak Özergün                                                Girne

Büyük Erkek Low 69 Kg

1-Şahruz Kızılyürek                         Güzelyurt Savunma Sanatları Derneği

2-Çağan Demirkıran                       Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği

3-Emre Yıldırım                                Aziz Spor Derneği

4-Seyfettin Cihangiroğlu                   Erdem Akademi Spor Derneği

Büyük Erkek 84 Kg

1-Erdem Akkaya                              Erdem Akademi Spor Derneği

2-Muhammed Şanlıduman              Güzelyurt Savunma Sanatları Derneği

Büyük Erkek 89 Kg

1-Doruk Irgat                                       Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

Genç Erkek 94 Kg

1-Kemal Zurnacılar                                Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

2-Karpat Güzel                                     Cyprus Bull and Lion Spor Derneği

3-Mehemt Osman Alan                        Gazimağusa İhtisas Spor Derneği

4-Özgür Kaya                                        Cyprus Bull and Lion Spor Derneği

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı