Kim Milyoner Olmak İster'de bir ilk! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
Türkiye

Kim Milyoner Olmak İster’de bir ilk!

atv ekranlarında yayımlanan Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster," yarışmacılara çok para kazandırdığı bir haftayı daha geride bıraktı. Yarışmanın cumartesi akşamı yayımlanan bölümünde 19 yaşındaki Beril Yalçınkaya, hedeflediği 125 bin TL'yi kazanmayı başardı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi birinci sınıf öğrencisi olan Yalçınkaya, yarışmaya kendisini test etmek için katıldığını ve bu testi başarıyla geçtiğini söyledi. Kazandığı para ile yurtdışında eğitim planı yapan Yalçınkaya, yarışmadan büyük bir mutlulukla ayrıldı.

Jokeri kalmadı
Yarışmanın salı akşamı yayımlanan bölümünde Zeynep Bayraktar 125 bin TL'lik soruyu bilmiş ve çarşamba akşamı yayımlanan bölümde ise 250 bin TL'lik soruyu açtırmıştı. Ancak hiç jokeri kalmadığı için soruyu yanıtlamadan çekilen Bayraktar da 125 bin TL'lik ödülü kazanmaya hak kazanmıştı.


Aileye destek..
Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü ikinci sınıf öğrencisi olan 30 yaşındaki Bayraktar, kazandığı parayı ailesine destek olmak için kullanacağını söyledi. Önceki cumartesi yayımlanan bölümde ise Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi 18 yaşındaki Aybüke Turan, 125 bin TL'lik ödülün sahibi olmayı başarmıştı.

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar