Kickboksçular Antalya çıkarmasında - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 11, 2023
Spor

Kickboksçular Antalya çıkarmasında

kıckbox

BELEDİYELER ZİYARET EDİLDİ: 2.Uluslararası Kickboks Şampiyonası için Antalya’da bulunan KKTC Kickboks Milli Takım kafilesi, şampiyona öncesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez Belediyesi ve Aksu Belediyesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu

 

Antalya’da 6-9 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 2. Uluslararası Türkiye Açık Kickboks Şampiyonası’nda mücadele edecek KKTC Kickboks Milli Takımı, turnuva öncesinde, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez Belediyesi ve Aksu Belediyesi’ni ziyaret etti. Kafile başkanı Halil Yarıcıoğlu, genel sekreter Mehmet İngenç, idareci Ümit Nusret, KKTC Milli Takım antrenörü Cuma Öztürk, antrenör yardımcısı Umar Aziz ve 10 sporcudan oluşan heyet, belediye başkan ve temsilcilerine nezaket ziyareti yaptı. Belediye başkanları ve temsilcileri yavru vatandan gelen heyetin nezaket ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek KKTC Kickboks Milli Takımına, turnuvada başarılar diledi.


 

Sponsorlar unutulmadı

Bu arada, KKTC Kickboks Milli Takımı’na sponsor olan işletmelerden Kokoreççi Hilmi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Bulut’a da ziyaret gerçekleştiren KKTC Kickboks kafilesi, KKTC’de kickboks sporunun gelişmesi için yapılan katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket sundu. Kokoreççi Hilmi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Bulut, KKTC Kickboks Milli Takım kafilesini Antalya’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ve katkılarının bundan sonra da devem edeceğini belirterek, takımımıza şampiyonada başarılar diledi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar