EkonomiEmlak

Kıbrıs Town Houses yatırımcıyla buluştu


Kıbrıs’ta yatırım düşünenler için çok özel bir proje tasarlayan Kıbrıs Developments’ın yeni proje lansmanı yatırımcıya tanıtıldı.

Marka konutları ve yaşam merkezleriyle dikkat çeken Kıbrıs Developments, yeni projesi Kıbrıs Town Houses önceki akşam düzenlenen bir törenle yatırımcının bilgisine sunukdu.

Kıbrıs Developments’ın 2017 projesi Kıbrıs TownHouses için kapılar açıldı. Merit Park Hotel’de düzenlenen lansman, iş dünyası ve yatırımcıları buluşturdu.  “Milos Park Homes” projesi de  Kıbrıs Town Houses lansmanında da kendini gösterdi.

 

Canlı yayın…

Kıbrıs Developments’ın yeni proje lansmanı, Kıbrıs Emlak Merkezi özel yayınıyla aynı anda seyirciyle buluştu.

Atıl Ayaz’ın hazırlayıp sunduğu Kıbrıs Emlak Merkezi, özel röportajları ve izlenimleriyle lansmanı Kıbrıs Genç TV ekranlarına taşıdı.

Kıbrıs Town Houses

“Dünya İle Rekabet Ediyoruz”

Blue Way Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Çağatay Özbirim, lansmanda misafirlere seslendi,

Bol ödüllü Milos Park Homes’tan sonra, çok daha özel bir projenin geldiğini anlatan Özbirim, Kıbrıs Town Houses’ın Kıbrıs’ta kalmayacağını, dünya kalitesinde olacağını ve dünya markalarıyla rekabet edeceğini vurguladı.

Kıbrıs Town Houses

“Kalite Çıtası Yükseliyor”

Kıbrıs Developments Satış ve Pazarlama Direktörü Harper Özbirim söz aldığı anda, yeni projenin merakla beklenen tanıtımı gerçekleşti.

Escape Homes ile dikkat çeken, Milos Park Homes ile ezber bozup ödül rekorları kıran Kıbrıs Developments bu kez çok daha iddialı.

Girne’nin yükselen değeri Alsancak’ta, çok merkezi bir noktada konumlanan Kıbrıs Town Houses, “Kıbrıs esintisini” projeye taşıyor.

Doğa, huzur ve kalitenin harmanlandığı projede 4 çeşit konut tipi var.

* Concept

* Compact

* Solo

* TailorMade

Kıbrıs Developments

İş Bankası Kredisi

Bu özel projenin, özel bir ayrıcalığı ise hazır kredi. Türkiye ve KKTC’nin bankacılık devi İş Bankası, Kıbrıs Town Houses projesinden ev alanlara tam 20 yıl, yani 240 ay vadeli kredi imkanı veriyor.

KKTC ve Türkiye vatandaşı ayrımı yapmadan sağlanan bu ayrıcalık, yatırımcıların büyük ilgisini çekiyor.

Kıbrıs Town Houses

Lansmana Özel İndirim

Markalı konut projesi kavramını Kıbrıs’a taşıyan, ayrıcalıklı yaşam merkezleri inşa eden Kıbrıs Developments, bu proje için fiyatları da paylaştı.

Projede konut fiyatları 79 bin sterlinden başlıyor. Fakat lansmana özel 1 hafta sürecek özel bir kampanya var. Yani 1 hafta boyunca başlangıç fiyatı 69 bin sterlin.

Kıbrıs Town Houses
Başa dön tuşu