Magazin

Keyifli eğlence

Müzik çalışmalarına Timur Selçuk Müzik Okulu’nda şan ve solfej dersleri alarak başlayan, Melih Kibar, Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe, Ajda Pekkan ve Ferhat Göçer gibi pek çok isimle çalışan Deniz Çevik, Merit Crystal Cove Hotel konuklarına keyifli bir gece yaşattı.
Çalışmalarını halen Enbe Orkestrası’nın solisti olarak sürdüren Deniz Çevik, “Enbe Orkestrası” isimli albümünde Fransızca okuduğu “La Vie En Rose” isimli şarkı ile büyük alkış aldı.
Geniş bir repertuvara sahip genç şarkıcı, sevilen eski ve yeni şarkılar ile konuklarına duygusal anlar yaşatırken, hareketli şarkılar ile de kimseyi yerinde oturtmadı.
Güçlü yorumuyla sahnelerde adından sıkça söz ettiren Deniz Çevik, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı albümü “Sayın Hayat” ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Yunanca, Makedonca, İbranice, Arapça, Ermenice ve Rusça şarkılardaki başarısıyla dikkatleri çeken Deniz Çevik’in albümüne adını veren parçanın sözü Sıla’ya ait.
Eğlenceli bir şekilde devam eden konserde sanatçı, sürekli geçtiğimiz günlerin önemini vurgulayarak, “Birlik ve beraberlik adına herkesi beraber şarkı söylemeye davet ediyorum. Bugünlerde beraber hareket edip birlik olmamız lazım” dedi. “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısını söyleyerek herkesi coşturan Çevik 10. Yıl Marşı ile de konserini sonlandırdı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı