Spor

Kaşif: “Kazanmak istiyoruz”

KAZANARAK LİGDE RAHATLAMAK İSTİYORUZ:

Sergiledikleri istekli ve arzulu futbolla 1-0 öne geçmelerine rağmen, gerek tecrübesizlik ve gerekse de Alpay ve Mehmet’in oyundan ihracı sonrasında mücadeleyi 9 kişi ile  sürdürmek zorunda kalmalarının, M.T.G. mağlubiyetini hazırlayan önemli faktörler olduğuna dikkat çeken Teknik Direktör Seran Kaşif, “Gençler Birliği karşısında kazanıp; moral bulmanın yanı sıra, ligde rahat bir konuma gelmek istiyoruz” dedi

 

Coşkun KUTAY

Süper Ligin Girne bölgesi takımlarından Ozanköy, yarın evlerinde ağırlayacakları Gençler Birliği ile ilgili hazırlıklarını, Teknik Direktör Seran Kaşif nezaretinde antrenör Ahmet Zengin’in (Zenga), Ozanköy-Mustafa Özkayım Stadı’nda dün yaptırdığı son antrenmanla tamamladı. Seran Kaşif çalışma sonrasında Havadis’e açıklama yaptı.

 “Eksiklerin, kişisel hataların ve 9 kişi ile oyunu sürdürmenin sonucu”

Junior Dion, Namike ve takım kaptanı Hüseyin Çakmak’tan mahrum bir kadro ile deplasmanda çıktıkları Mağusa Türk Gücü karşılaşmasına, sergiledikleri istekli ve arzulu futbolla 1-0 da öne geçmelerine rağmen yaptıkları kişisel hatalarla 4-1 yenildiklerine dikkat çeken Seran  Kaşif, ” Bu mağlubiyette ayrıca, tecrübesiz bir takıolmamızın yanı sıra, oyuna 9 kişi ile devam etmek zorunda kalmamızın da rolü büyük oldu ”ifadelerini kullandı.

 “Mevcut durumumuz itibariyle kazanarak rahatlamak istiyoruz”

“Hak ettiğimize inanmadığım M.T.G. mağlubiyeti artık geride kaldı” diyerek konuşmasını sürdüren Seran Kaşif, “ Zira yarın; ligin iyi  mücadele eden, iyi futbol oynayan ve zirve mücadelesi veren takımları arasında yer alan Gençler Birliği’ne karşı oynayacağız. Ancak, ligdeki mevcut durumumuz itibariyle hem kazanıp moral bulmak ve hem de galip gelerek rahat bir konuma gelmek istiyoruz” dedi.

 Alpay ve Mehmet Gül cezalı. Junior sakat.

Seran Kaşif ayrıca; Mehmet Gül ve Alpay Eminoğlu’nun cezalı, hafta içerisinde antrenmanlara katılmayan Junior Dion’un da sakatlığı nedeniyle, bu karşılaşmada takımdaki yerlerini alamayacaklarını belirtti.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı