Diğer SporlarSpor

Kaşif: “Hedef puan veya puanlar”


Ozanköy Teknik Direktörü Seran Kaşif, pazar günü deplasmanda oynayacakları Küçük Kaymaklı karşılaşmasıyla ilgili Havadis’ekonuştu:

ZOR DEPLASMAN:

Yeni sezonda ilk kez kendi sahalarında oynayacak olan Küçük Kaymaklı’nın, kaliteli oyunculardan kurulu olmasına dikkat çeken teknik direktör Seran Kaşif, “Zor bir deplasman bizi bekliyor. Ancak, oyuncularımın geçen haftaki performanslarını tekrarlamaları halinde hedefimiz, puan veya puanlar olacaktır” dedi

 

Coşkun KUTAY

 

2017-18 sezonunun ikinci haftasında evinde ağırladığı Merit-Alsancak Yeşilova ile 1-1 berabere kalan Ozanköy, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Küçük Kaymaklı maçı ile ilgili hazırlıklarını teknik direktör Seran Kaşif’in, Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı’nda dün yaptırdığı antrenman ile sürdürdü. Teknik direktör Seran Kaşif çalışma sonrasında, Küçük Kaymaklı karşılaşması ile ilgili Havadis’e konuştu.

 

“Parolası şampiyonluk olan Küçük Kaymaklı”

Yeni sezonda ilk kez seyircisinin önüne çıktığı Merit-Alsancak Yeşilova karşılaşmasında iyi bir futbol sergilemelerine mukabil bir çok gol pozisyonundan yararlanamayıp bir puana razı olmak zorunda kaldıklarına dikkat çeken Seran Kaşif, “Bu hafta, parolası şampiyonluk olan Küçük Kaymaklı ile deplasmanda oynayacağız. Tabii ki, geçtiğimiz hafta kendi sahamızda galip gelemememiz bizi, bu deplasmandan puan veya puanlarla dönmemizi, adeta zorunlu hale getiriyor” ifadelerini kullandı.

 

“Zor bir maç bizi bekliyor”

“Yeni sezonda ilk kez kendi sahasında oynayacak olan Küçük Kaymaklı, gerçekten kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip” diyerek sözlerini sürdüren Seran Kaşif, “Zor bir maç bizi bekliyor. Ancak, oyuncularımızın geçen hafta sahada verdiği mücadele ve sergiledikleri iyi futbolu tekrarlamaları halinde hedefimiz, bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla dönmek olacaktır” dedi.

 

“Dalyan, Fırat, Orhan ve Mustafa oynamayacak”

En büyük sıkıntılarının, dar bir kadroya sahip olmalarına rağmen yaşadıkları sakatlıklar olduğunu söyleyen Seran Kaşif “Dalyan, Fırat, Orhan ve Mustafa’nın sakatlıkları devam ediyor. Bu nedenle kadroda yoklar. Hasan Yanaroğlu ve Hüseyin Aydın Gönül’ün sakatlık durumları ise, yapılacak olan son antrenmandan sonra netlik kazanacak” şeklinde konuştu.Başa dön tuşu