Karting Derneği’nden Sütçü’ye ziyaret - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Spor

Karting Derneği’nden Sütçü’ye ziyaret

Karting Derneği’nden Sütçü’ye ziyaret

Göreve geldiği günden itibaren Kuzey Kıbrıs Karting Derneği’nin (KKKD) yanında olan ve tüm Motorsporları branşlarının ana okulu olarak tabir edilen Karting sporuna destek veren KKTC Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü’yü ziyaret eden Kuzey Kıbrıs Karting Derneği Asbaşkanı Ramadan Uzun, Sütçü’ye teşekkür plaketi takdim etti.

 


Uzun: “Sporcuların küçük yaşta Motorsporları disiplinini öğrenerek spor hayatlarına başlamaları çok önemli. Karting bu bağlamda çok önemli bir branş ve sayın Sürçü de bunun bilinciyle derneğimizin yanında olarak tüm organizasyonlarımızda yanımızda olmakta, katkı yapmaktadır. Bilindiği üzere bu sezona da KKTC Başbakanlık Karting Bahar Kupası ile başladık. Bu organizasyon ve tüm yarışlarımızda yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür edip, bu özel yapım plaketi takdim etmek istedik.” dedi

 

Sürçü: “Karting Derneği’nin faaliyetlerini taktirle takip etmekteyim. Motorsporlarına ilk adım olarak bilinen Karting sporunun organizasyonlarını başarılı bir şekilde sürdürmektedirler. Ülkemizde hayata geçirdikleri ROK Cup Karting Şampiyonası’nın yanı sıra İtalya’da yapılan Uluslararası Süper final ROK Cup Karting yarışlarına da katıldıklarını ve başarılı sporcular yetiştirdiklerini gözlemlemekteyim. Bu nedenle dernek yöneticilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar