Magazin

Karpaz şenlenecek


6. Karpaz Plaj Şenlikleri kapsamında bu akşam “O Ses Türkiye”deki finalistlerden Onur Uğuş sahne alacak. Konser 21.00’de başlayacak ve BRTK’dan canlı olarak naklen yayınlanacak. Bu gecede ayrıca halk dansları gösterileri, dans ve havai fişek gösterilerinin yanı sıra ateş şov gösterisi yapılacak. Gecede Devlet Piyangosu da çekilecek.
7 yerel grup ve sanatçı sahne alacak
Şenlikler boyunca Örge Volkan, Cevdet Aktepe Sultan Dursunlar, Grup Joker, Grup Sahil, Yenierenköy Belediye Orkestrası, The Next Day, Grup Anahtar ve Grup Barya sahne alacak.
Şenliklerde ayrıca, beach voley, bocce yarışması, satranç turnuvası ile olta ve zıpkınla balık avlama yarışmasının yanı sıra dans ve folklor şöleni yer alacak.
Şenlikler kapsamında 27 Temmuz Cumartesi akşamı saat 24.00’te “DJ Gug Gag” ile Yenierenköy Belediye Plajı’nda plaj partisi yapılacak.

Yetenek yarışması
28 Temmuz akşamına kadar devam edecek şenliklerde, 26 Temmuz Cuma akşamı her dalda yarışmacıların katılacağı “Yetenekler Yarışıyor” Yarışması düzenlenecek.
Yarışmada “Yetenek Sizsiniz” isimli programdan tanınan “lastik adam İlker Çevik” şov yapacak.
Belediyeden yapılan açıklamada şenliklerin “Final Organizasyon” iş birliğiyle gerçekleştirildiği ve yarışmaya başvurmak isteyenlerin 0542 854 69 68 ve 0533 852 81 08 numaralı telefonlara ulaşabileceği belirtildi.

Başa dön tuşu