Karolin Fişekçi'den çarpıcı açıklamalar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 20, 2024
Magazin

Karolin Fişekçi’den çarpıcı açıklamalar

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'la yaşadığı aşkla tanınan ve Türkiye gündemine bu aşkla oturan Karolin Fişekçi, Esquire Türkiye'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fişekçi'nin verdiği röportajda en dikkat çeken açıklaması ise '"Ulaşılması zor, ama yaşaması keyifli bir kadınım" sözleri oldu.

"KREDİLER GELECEK"
Sıra dışı bir kadın, çılgın ressam… Seni, genellikle, bu şekilde tanımlıyorlar. Aslında kimdir, Karolin Fişekçi? "Çılgın" denince de benim aklıma; boyaları fırlatarak resim yapan, saçı başı dağınık ya da değişik renkte; hayatı "nerede akşam orada sabah" yaşayan bir imaj geliyor nedense. Kendim için, "çılgın" yerine "hafif çatlak" demem daha doğru olur; çünkü genellikle, bu şekilde tanımlıyorlar beni. Ancak şu da var ki; oldukça uyumlu ve hanım hanımcık biriyim. İsteklerim, fikirlerim biraz farklıdır ve o hanım kız, bir anda çatlak bir ressama dönüşebilir. Çok yönlü bir yapı, diyelim.


"ORTA SINIF BURJUVA BİR AİLEDEN GELİYORUM"
Nasıl bir aileden geliyorsun; ailenle ilişkilerin iyi midir? Orta sınıf, burjuva ve çekirdek bir aile diyebilirim. Aile bireyleri, birbirine son derece bağlıdır. Benden küçük bir erkek kardeşim var. Beraberce yediğimiz akşam yemeklerinin, pazar kahvaltılarının önemi büyüktür. Kardeşimle, gündemdeki olayları ve kültür-sanat üzerine çok tartışır, konuşuruz. Özelimizi paylaşmayız. Küçükken çok şımartılmışım ve oldukça yaramazmışım. Her zaman istediğim yönde, burnumun dikine gitmişimdir ama tabii ailemi mümkün olduğunca üzmemeye çalışarak yapmışımdır, bunu.

Yazar Orhan Pamuk ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren ressam Karolin Fişekçi, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yılın son günlerine damgasını vurdu.

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar