Kargodan Öyle Birşey Çıktı Ki! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Kıbrıs

Kargodan Öyle Birşey Çıktı Ki!

Kargodan Öyle Birşey Çıktı Ki!

Lefkoşa’da Sanayi Bölgesi’ndeki Gümrük Dairesi kargosuna gelen bir pakette, Girne Turizm Limanı’nda bir yolcunun üzerinde ve Metehan’dan KKTC’ye gelen Güney Kıbrıs’ta yaşayan bir kişinin üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildi; 3 kişi tutuklandı.

Lefkoşa’da Sanayi Bölgesi’ndeki Gümrük Dairesi’ne ait kargo bölümünde bir paketin içinde 10 gram hintkeneviri türü uyuşturucu bulundu.


Polis bültenine göre, dün saat 13.00’te Türkiye’den 29 yaşındaki E.H. adlı kadına gelen paketten 10 gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Polis E.H.’yi tutuklarken, paketten çıkan maddeye de emare olarak el koydu.

Girne Turizm Limanı’ndan dün saat 10.00’da KKTC’ye giriş yapan 36 yaşındaki V.K.’nin üzerinde yapılan aramada da 10 gram hinkeneviri olduğuna inanılan madde bulundu. Zanlı tutuklandı.

Metehan kara giriş kapısında dün meydana gelen olayda ise Güney Kıbrıs’ta yaşayan 49 yaşındaki erkek K.S., gümrük memurunun, beraberindeki av köpeğinin KKTC’ye giremeyeceğini söylemesi üzerine SX 710 plakalı aracıyla işlem yaptırmadan geçti ve birinci derecede askeri yasak bölgeyi ihlal etti. Bu sırada kendisini tutuklamak isteyen görevli polisin sırtına iki eliyle vurarak polisi darp eden K.S. tutuklandı. Zanlının üzerinde yapılan aramada, içinde tütünle karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan ucu yanık bir sigara bulunarak emare alındı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar