KıbrısSpor

“Karantinada spor ve ders”
YDÜ basketbolcusu Berkem Dikengil, öğrenim gördüğü Washington’dan döndükten sonra karantinada kaldığı Malpas Otel’den Havadis’e konuştu.

 KENDİMİ HAZIR TUTUYORUM

ABD’den dönerek karantinaya alınan öğrenci grubunda yer alan Berkem, Havadis’e konuştu. Genç oyuncu, “Washington’da bulunan okulum American Üniversitesi’nin online dersleri devam ediyor. Yapabildiğim kadar da spor yapıyorum karantina günlerimde. Bize burada çok güzel hizmet veriyorlar. Ne ihtiyacımız olursa hemen karşılanıyor. Bizler iyiyiz. Herkes kendine dikkat etsin” dedi.

 Tonguç KOTAK

 Spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle hem spor hem de üniversite yaşantısını duran sporcularımızdan biri de Amerika’dan gelen Berkem Dikengil.

Yakın Doğu Üniversitesi Basketbol takımının başarılı oyun kurucusu bu yıl gittiği ABD’nin Washington eyaletinde bulunan American Üniversitesi’nden salgının başlaması ile ülkemize döndü. KKTC’ye getirilen Berkem Dikengil, şu anda Malpas Otel’de karantina altında tutulan öğrencilerden biri ve Berkem karantinadaki günlerini Havadis’e açıkladı.

 “Günlerim spor ve ders”

ABD’den dönerek karantinaya alınan öğrenci grubunda yer alan Berkem, Havadis’e yaptığı açıklamada, “Washington’da bulunan okulum American Üniversitesi’nin online dersleri devam ediyor. Yapabildiğim kadar da spor yapmakla karantina sürecim geçiyor. Bu arada bize burada çok güzel hizmet veriyorlar. Bir ihtiyacımız olunca hemen karşılanıyor. Bizler iyiyiz. Herkes kendine dikkat etsin” dedi.

 Başa dön tuşu