Magazin

Kapanış Feridun Düzağaç’la yapıldı


Gürsel KARAGÖZLÜ
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) “25. Yıl Şenlikleri” Teslim’in ana sponsorluğunda gerçekleşen şenliklerin son gecesinde yerli sanatçılarımızdan Ahmet Evan ve orkestrası LAÜ öğrencilerinden oluşan Jazziez Grup ve Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Feridun Düzağaç konser verdi.
LAÜ’de yapılan 25 yıl şenlikleri kapsamında dün akşam LAÜ öğrencilerinden oluşan Jazziez grubu ve sevilen ses Ahmet Evan ve Orkestrası konser verdi. Her iki grup verdikleri konserlerde başarılı performans sergilediler ve izleyenlerden tam not aldılar.

LAÜ şenliklerinin finalinde Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Feridun Düzağaç LAÜ Plaza alanında sahne aldı. Öğrencilerin ve halkın yoğun katılım gösterdiği gecede Feridun Düzağaç ve orkestrası birbirinden güzel ve sevilen şarkılarını seslendirdi. Her iki konsere de katılanlar güzel bir akşam yaşamanın tadını çıkarttılar. 

Renkli söyleşiler de yapıldı
Yine “25. Yıl Şenlikleri” kapsamında düzenlenen söyleşilerde ünlüler LAÜ öğrencileri ile bir araya geldi.  Söyleşiler kapsamında, Aşk-ı Memnu dizisinde Nihat Önal karakterini, Benim Adım Gültepe dizisinde Halil karakterini canlandıran Türk sinema ve dizi oyuncusu İlker Kızmaz ile Acemi Cadı dizisindeki Ayşegül karakterini ile tanınan ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nurbanu Sultan’ı canlandıran sinema ve dizi oyuncusu Merve Boluğur konuk edildi.
Boloğur sevenleriyle tek tek selfie çekmeyi de ihmal etmedi…
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı