Otomobil

Kanada Autoshow 2016 başladı 

Kanada Autoshow 2016'nın medya gününe ev sahipliği yapan Audi, sergiye 919 Hybrid modeli yarış otosunu da getirdi.

Kanada piyasasında giderek yükselen satışı ile başarılı bir trend yakalayan Range Rover, bu payını artırmak için Kanada'ya getirdiği SUV modeli aracının dizel olanını ilk kez Kanada Autoshow 2016'da sergiledi.

Kanada Autoshow 2016'ya son model birçok otomobilini getiren BMW, yıldızı her geçen gün yükselen elektrikli otomobil dünyasına, İ8 modeli ile katılıyor.

Kanada Autoshow 2016'nın medya gününe, Audi pavyonu evsahipliği yaptı. Audi'nin Kuzey America Operasyon Başkanı Martin Sander, sektörü değerlendirdi. Toronto Metro Convention Center'da başlayan Kanada Autoshow 2016'da son modelden klasiğine, aksesuardan yan ürünlere kadar yüzlerce çeşit otomobil ve ürün sergileniyor. Fuar 21 Şubat'a dek açık kalacak.

 

Kanada Autoshow 2016'da sergilenen Audi'nin R18 modeli yarış otomobili, sınıfının ileri teknoloji ürününe örnek olarak gösteriliyor.

Mercedes Benz'in Kanada Autoshow 2016'daki gözalıcı modellerinden biri de, uzmanlarından tam puan alan C 63 modeli oldu. Honda'nın Civic modeli, Kanada Autoshow 2016'da Yılın En İyi Sedan'ı ödülüne layık görüldü. Ödül, Honda Kanada CEO'su Jerry Chenkin'e verildi.

Toyota'nın lüks oto markası Lexus, Kanada Autoshow 2016'ya lüks spor oto sınıfında Lexus LFC 2 ile katıldı.

( Seyit Aydoğan – Anadolu Ajansı )


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı