İyi ki satamadan yakalandı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Aralık 6, 2023
Kıbrıs

İyi ki satamadan yakalandı

İyi ki satamadan yakalandı

Nadire KRAŞLIOĞLU-Ülkede özellikle gençleri tehdit eden uyuşturucu kullanımı ve toplum huzurunu bozan uyuşturucu suçları gün geçtikçe artıyor. Polis Genel Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerinin dün Gazimağusa’da düzenlediği uyuşturucu operasyonu sonucunda 32 yaşındaki Ali Alevşimşek’in tasarrufunda yaklaşık 700 paket halinde 2 buçuk kilo Sentetik Cannabinoid türü uyuşturucu ele geçirildi. Edinilen bir bilgi üzerine Alevşimşek’in evinde operasyon düzenleyerek çok miktarda uyuşturucu madde tespit eden polis ekipleri, soruşturma yapmak amacıyla Ali Alevşimşek’i gözaltına aldı. Alevşimşek’in bugün Gazimağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.

Alevşimşek mahkemede tespit edildi
Evinde yüklü miktarda Sentetik Cannabinoid türü uyuşturucu ele geçirilen zanlı Ali Alevşimşek dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde tespit edilerek tutuklandı. 2011 ve 2012 yıllarına ait çok sayıda suç dosyası nedeniyle Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüşülen davaları için mahkemeye gelen Alevşimşek, Narkotik Ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerinin tespiti üzerine mahkeme bahçesinde tutuklandı. Zanlı Alevşimşek’in evinde yapılan arama sırasında bulunan uyuşturucu maddeler bir valiz içerisinde Narkotik Şube’ye getirilerek emare alındı.


Satamadan yakalandı
32 yaşındaki zanlı Ali Alevşimşek’in söz konusu uyuşturucu maddeleri satmak için tasarrufunda bulundurduğu öğrenildi. Pek çok gencin zehirlenmesine neden olacak yaklaşık 2 buçuk kilo ağırlığındaki Sentetik Cannabinoid türü uyuşturucu madde piyasaya dağılmadan polis tarafından ele geçirildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar