Yaşam

İşte en zengin 5 melek!1) Adriana Lima – 35 milyon dolar 
Sadece en zengin Victoria's Secret mankeni olmakla kalmayan Brezilyalı model Adriana Lima en çok ekranlarda boy gösteren manken olarak da biliniyor. Televizyon şovlarına katılmak ve reklamlara oynamak için sık sık Türkiye'yi de ziyaret eden Brezilyalı manken, 35 milyon dolarlık servetiyle dudak uçuklatıyor.2) Miranda Kerr – 18 milyon dolar

Sıradan bir katalog mankeni iken bir anda Victoria's Secret'in en aranan mankenlerinden biri haline gelen Avustralyalı Kerr, 2013'te servetini 7 milyon dolar arttırarak 18 milyon dolara yükseltme başarısını gösterdi. Aynı zamanda kocası Orlando Bloom'dan ayrıldığı yönündeki haberlerle de gündeme gelen 31 yaşındaki manken, 2013'te VS ile yollarını ayırdı. Kerr, geçtiğimiz günlerde bir moda şovunda podyuma çıkmak üzere ülkemizi de ziyaret etti.

3) Doutzen Kroes – 10 milyon dolar

2004'ten beri Victoria's Secret adına çalışan ve 2008'den beri 'Melek' olan Hollandalı Doutzen Kroes, modeller arasında en hızlı yükselen mankenlerden biri olarak bilinir. 29 yaşındaki güzel manken Tiffany & Co. ve L'Orreal adına da çalışıyor ve New York'ta oyunculuk dersleri alıyor.

4) Candice Swanepoel – $5 milyon dolar

1988 doğumlu başka bir Victoria's Secret meleği olan  Güney Afrikalı Swanepoel, 5 milyon dolar servet sahibi. 2010'da Zeki Triko'nun katalog çekimlerinde yer alan güzel manken, ülkemizde bir gazlı içecek firmasının reklamında da oynadı. Swanepoel, bu listedeki en genç model.

5) Liu Wen: 4.3 milyon dolar

Forbes'e göre 4.3 milyon dolarlık bir serveti olan 1988 Çin doğumlu Wen, Victoria's Secret adına podyuma çıkmış ilk Doğu Asyalı model olma özelliğini taşıyor. H&M, Calvin Klein, Estee Lauder, Hugo Boss… gibi bir çok firma ile anlaşması bulunan Wen'in ilginç bir özelliği daha var! Victoria's Secret adına -geçici de olsa- dövmeli olarak podyuma çıkan ilk manken.

Başa dön tuşu