FutbolSpor

İskele’den yeni sezona merhabaGENÇLER AÇILIŞI MORMENEKŞE’DE YAPTI: İskele’nin Süper Lig temsilcisi Gençler Birliği yeni sezonun ilk çalışmasını Mormenekeşe Cemal Balses Stadı’nda gerçekleştirdi.

İskele’nin Süper Lig temsilcisi Gençler Birliği yeni sezonun ilk çalışmasını geçtiğimiz gün Mormenekeşe Cemal Balses stadında gerçekleştirdi. 20 futbolcu ile gerçekleşen sezon açılışı ile ilgili açıklama yapan Gençler Birliği Teknik Direktörü Bülent Aytaç, geçen sezon yaşanan sıkıntılı süreçten uzak bir lig hedeflediklerini söyledi. İlk haftayı 6 idmanla geçireceklerini belirten Bülent Aytaç, ilk hazırlık maçını ise ağustos başında Ozanköy ile yapacaklarını söyledi.

Hedef: Sıkıntısız bir lig
Geride kalan sezonda yaşanılan sürecin bilindiğini belirten Gençler Birliği Teknik Direktörü Bülent Aytaç, oluşturdukları kadro ile yeni sezonda rahat ve sıkıntısız bir lig hedeflediklerini söyledi. İlerleyen günlerde yabancı oyuncuların da aralarında olacağını belirten Aytaç, yoğun bir tempo ve hazırlık döneminin kendilerini beklediğini ifade etti. 3-9 Eylül tarihleri arasında kamp planladıklarını, yurt içi veya yurtdışı konusunda ise netliğin ilerleyen günlerde belli olacağını söyledi. Hazırlık dönemi içerisinde turnuvalara da katılacaklarını ifade eden Aytaç, lige en iyi şekilde hazırlanacaklarını sözlerine ekledi.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı