Kıbrıs

İskele’deki yabancılar denize girerek Noel’i kutladılar


İskele Belediyesi tarafından, bölgede yaşayan yabancılara yönelik olarak bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Noel etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Kanser Hastalarına Yardım Derneği yaranına İskele Belediyesi halk Plajında yer alan etkinlikte bölgede yaşayan yabancılar denize girerek noeli kutladılar.

İskele bölgesinde yaşayan yabancılar denize girerek Noeli kutladılar. İskele Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen etkinlikte ayrıca Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına bağış da toplandı.

Etkinlikte ilk olarak bölgede yaşayan İngiliz ve Ruslar söz alarak herkesin noleini kutladılar ve etkinliğin çok önemli bir amacı olduğunu Kanser Hastalarına Yardım derneğine bağış yapılacağını belirttiler.

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da bölgede yaşayan yabancılara yönelik olarak bu yıl 3’üncü kez böylesi bir etkinliği düzenlediklerini söyleyerek etkinliğin ayrıca Kanser Hastalarına Yardım derneği yararına yapılmasının farkındalık yaratmak adına da önemli olduğunu kaydetti.

Başkan Sadıkoğlu, konuşmasının ardından etkinliğin başlangıcını yaptı. Denize girerek Nolei kutlayan yabancılar eğlenceli bir gün geçirdiler.Başa dön tuşu