FutbolSpor

İskele transfer atağında


GENÇLER BİRLİĞİ’NE ANTALYASPOR’DAN FUTBOLCU: Gençler Birliği,  Antalyaspor’da oynayan 24 yaşındaki genç futbolcu Enes Altundağ’ı renklerine bağladı

 Süper Ligin İskele ekibi Gençler Birliği, Antalyaspor’da oynayan 24 yaşındaki genç futbolcu Enes Altundağ kırmızı-siyahlılara transfer oldu. Yeni sezona çok ciddi bir şekilde hazırlandıklarını ve bu bağlamda yaptıkları transfer çalışmalarına bir yenisini eklediklerini belirten Rifat Berkel, “Lige Bomba gibi gireceğiz.” diyerek iddialı olduklarını dile getirdi.

Gençler Birliği Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Başkanı Rifat Berkel gazetemize açıklamalarda bulundu. Berkel, sıkıntılı süreci yavaş yavaş atlattıklarını ve teknik direktörün raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını bizzat kendisi yürüterek iyi bir yol katettiklerini ve kısa zaman içinde yabancı kontenjanı ile yerli transferleri açıklayacaklarını belirtti. Berkel, “bu yıl birçok kesim tarafından düşer denilen takımı hak ettiği yere getirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek, “bu bağlamda, Havadis Gazetesi aracılığı ile yeni futbol sezonun takımlarımıza, hakem ve gözlemci kardeşlerimiz ile siz değerli basın mensuplarına hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

 Başa dön tuşu