Yaşam

İskele Deniz Festivali haftasonu yapılacak


İskele Belediyesinden verilen bilgiye göre, Makenzi Halk Plajı’nda yer alacak organizasyonda yerli sanatçılardan Grup Rast’ın Cumartesi gecesi; Kubilay Aşık, Ayhan Başkal ve Fadıl Başkal’ın ise Pazar gecesi sahne alacağı iki de konser izleyiciyle buluşacak.

Bu yıl ilki düzenlenen ve Makenzi Halk Plajı’na gelen vatandaşların daha güzel ve eğlenceli vakit geçirmesi hedeflenen organizasyonun içerisinde kum üzerinde yapılan etkinliklerin yanı sıra Muz, Bossaball, Parasailing, Flyringo, Deniz Bisikleti v.b çeşitli su sporları da yer alıyor.

Cumartesi sabah saat 10.00’ da İskele Belediyesi Meclis Üyeleri ve Gençlerbirliği Spor Kulübü Yöneticileri arasında oynanacak plaj futbol maçıyla başlayacak olan İskele Belediyesi 1. Deniz Festivali,  hazine bulma ve havlu sıkma yarışmasıyla devam edecek.

Saat 14.00’te başlayacak olan darts yarışmasının sonrasında, Festivalin ilk günü 21.30’daki Grup Rast  konseriyle son bulacak.

Pazar günün ilk etkinliği olan, İskele Avcılık Atıcılık Kulübü himayesinde Zıpkın Ve Olta ile Balık Avlama Yarışması saat 04.30’ da başlayacak. Saat 11.00’ da ip çekme ve torba oyunu yarışmalarıyla devam edecek olan Festival, saat 15.00’te başlayacak ve 6 takımın kayıt yaptırdığı Minikler Plaj Futbol Turnuvası ile devam edecek.

İskele Belediyesi 1. Deniz Festivali saat 22.00’de başlayacak Kubilay Aşık, Ayhan Başkal ve Fadıl Başkal konseri ile son bulacak.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı