İskele, Çetinkaya’dan çekinmiyor

16 Kasım 2017 Perşembe | 16:04
çetinkaya

Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, yarın akşam GAÜ Çetinkaya ile deplasmanda oynayacakları karşılaşmadan puan veya puanlar çıkaracaklarını söyledi.

ÜST DÜZEY MORAL VE MOTİVASYON:

Halen zirve yarışı içerisinde olmalarının, doğru yolda olduklarının göstergesi olduğuna dikkat çeken Teknik Direktör Hasan Topaloğlu, “GAÜ Çetinkaya karşılaşmasına, en üst düzey moral ve motivasyonla hazırlanıyoruz. Hakemlere de büyük görev düşeceği inancını taşıdığım bu maç da hedefimiz, mutlak puan ve puanlar olacaktır” dedi

Coşkun KUTAY

K-PET Süper Lig’de henüz yenilgi yüzü görmemiş olan Gençler Birliği; ligin 9. haftasında GAÜ Çetinkaya ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmayla ilgili hazırlıklarını, Teknik Direktör Hasan Topaloğlu nezaretinde Antrenör Hüseyin Dorak ve Ozan Uzunoğlu’nun İskele Cumhuriyet Stadı’nda dün yaptırdığı antrenman ile sürdürdü. Hasan Topaloğlu çalışma sonrasında Havadis’e konuştu.

 “Kazanma; arzu, istek ve inancının ön plana çıktığı maç”

Ligin 9. hafta hazırlıklarının sürdürüldüğü günümüzde; hedefledikleri pozisyonda ve dolayısıyla zirve yarışı içerisinde olmalarının, doğru yolda olduklarının göstergesi olduğuna dikkat çeken Hasan Topaloğlu, “Lig gittikçe zorlaşıyor. Cezalar, sakatlıklar ön plana çıkmaya başlıyor. Geçtiğimiz hafta sahamızda, zorlu ve zevkli geçen Lefke maçı oynadık. Büyük bölümünü hakimiyetimiz altında geçirdiğimiz ve bunun neticesinde de, skor olarak istediğimizi elde ettiğimiz oyunu, 10 dakikalık konsantre bozukluğu nedeniyle neredeyse kaybetme noktasına geldik. Ancak, kazanma arzu, istek ve inancımızı yeniden ön plana çıkartarak, çok önemli üç puana imza attık” ifadelerini kullandı.

 “Dersimizi çalışıp, başkente gideceğiz”

“Şimdi önümüzde, ligin zirve yarışını önemli ölçüde etkileyecek GAÜ Çetinkaya maçımız var” diyerek sözlerini sürdüren Hasan Topaloğlu, “Yarın akşam, geçtiğimiz hafta kaybeden ve bu nedenle de liderliği devreden yaralı bir GAÜ Çetinkaya rakibimiz olacak. Eminim ki her iki takım da, zirve yarışında kayıp vermek istemeyeceği bir müsabakaya çıkacak. Bu nedenle deplasmanda oynayacağımız bu zorlu müsabaka ile ilgili çalışmalarımıza,Lefke maçını müteakip ara vermeden, en üst düzeymoral motivasyonla devam ediyoruz. Dersimize iyi çalışıp, başkente gideceğiz. Ve hedefimiz,mutlak puan veya puanlar olacak” dedi.

 “Hakemlere de çok büyük görev düşeceğini düşünüyorum” 

Özellikle bu müsabakanın hakemlerine, çok büyük görev düşeceği görüşünü dile getiren Hasan Topaloğlu, “Onların da çok iyi konsantre olarak bu maça hazırlanmalarını diliyorum”şeklinde konuştu.