Magazin

“Işık” salonları “parlattı”  Adeta bir milattı Işık için… Daha doğrusu sanat hayatında şimdiye kadar yarattığı, yaşadığı ve yaşattığı milatlardan biriydi. Kendisi kadar, başta program çalışmalarını birlikte sürdürdüğü değerli müzisyen arkadaşı, klavyenin gerçek ustası Ercüment Şeker ve diğer saz arkadaşları olmak üzere, tüm hayranları Çarşamba akşamını sabırsızlıkla ve coşkuyla bekliyorlardı.
Geçtiğimiz hafta çarşamba gecesi Işık, hafta sonları devamlı mekanı olan Gönyeli’deki Fıkır Fıkır Aile Gazinosu’nda değil, yine Gönyeli’deki Mezze Restaurant’ta, yeni bir oluşum ve konseptle sahne aldı. Gala gecesinde Işık’a, Ercüment Şeker yanında, Mezze Restaurant’ın Fasıl Heyeti sazları da yer aldı. Keman, kanun ve ritm saz ile takviye edilen “alaminüt” müzik topluluğu, Ercüment Şeker’in klavyesi öncülüğünde ortaya mükemmel bir müzik gösterisi çıkardı.
Geçtiğimiz Çarşamba gecesi de Işık yine kadrosuyla Mezze Restaurant’ta sevenleriyle buluştu. Bir renkli müzik şöleni ortamında geçen gecede, Işık’ı ‘tutabilmek’ kolay değildi.  Her zamanki dinamizmi adeta ikiye katlanmıştı.  Her zamanki gibi sıcak ve samimi tavırları ile tüm hayranlarını kucakladı.  Hayranları da onu…
  Tıka basa dolu olan Mezze Restaurant’ın her iki salonunda pist yanında masalar da hareket ve coşku halindeydi. Gece, Mezze Restaurant’ın mezeleri kadar lezzetliydi.  Bu lezzet her çarşamba akşamı sunulacak.


Başa dön tuşu