İlk randevu U25’lerde - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Basketbol

İlk randevu U25’lerde

 

NASIROĞLU: 3 YILDIR OYNANMIYOR: Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğ Nasıroğlu toplantıda yaptığı açıklamada 3 yıldır oynanmayan kadın basketbolunu canlandırmak için basketbolu bırakan isimlerle ortak bir projede bir araya geldiklerini belirtti

GÜNERMAN: 60 SPORCUYA ULAŞTIK: Basın toplantısında söz alan Leventspor Antrenörü Ayşe Günerman da bu proje için uzun zamandır çalıştıklarını belirtti. Günerman 60 sporcu, 5 veya 6 takımla bu organizasyonu yapmayı hedeflediklerini kaydetti

Tonguç KOTAK


“Kadınlar sahayı bastı, potanın pasını attı” sloganı ile kadın basketbolunu canlandırmak için harekete geçildi.

13-17 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan organizasyonla ilgili olarak dün KTSYD’de Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğ Nasıroğlu, Leventspor Antrenörü Ayşe Günerman ve adlarına “Reverse Team” diyen eski kadın basketbolcular bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda 2016-2017 basketbol sezonunda bayan basketbolunu hayata geçirmek için oluşturulan projeler çerçevesinde yapılan çalışmaların ilk adımı olan U25 (25 yaş altı) Bayanlar Basketbol Turnuvası hakkında bilgi verildi.

Turnuvanın Haziran ayında gerçekleştirileceğini belirten konuklar toplantıda yapılan çalışmaların ve hedeflerin neler olduğunu basına aktardı.

 

Nasıroğlu: Amacımız kadın basketbolunu canlandırmak

Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğ Nasıroğlu toplantıda yaptığı açıklamada 3 yıldır oynanmayan kadın basketbolunu canlandırmak için basketbolu bırakan isimlerle ortak bir projede bir araya geldiklerini belirtti.

Basın toplantısında söz alan Leventspor Antrenörü Ayşe Günerman da bu proje için uzun zamandır çalıştıklarını kaydetti. Günerman 60 sporcu, 5 veya 6 takımla bu organizasyonu yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Konu ile ilgili olarak “Reverse Angel” inisiyatifi adına eski kadın basketbolcular söz alarak proje konusunda açıklamalarda bulundu.

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar