Magazin

İkisi bir arada eğlence
BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta unutulmaz bir müzik şöleni yaşandı. Program, ilk kez Günay’da sahne alan Nazan Şoray ile başladı. Şoray programı için özel hazırlattığı kırmızı ve kristal taş işlemeli sahne kıyafeti ile büyük beğeni topladı.
Gece boyunca “Seninle Başım Dertte”, “Ayağında Gümüş Hal Hal” ve “Güller Ve Dudaklar” gibi unutulmaz şarkıları seslendiren Şoray “Bu gece ilk defa Günay’da sahne alıyorum ve Günay sahnesinde olmak benim için çok heyecan verici, ayrıca bu gece beni yalnız bırakmayan Türkan Şoray ve değerli dostlarıma çok teşekkür ederim” dedi. İki saat boyunca sahnede kalan Nazan Şoray, Günay’ı dolduran yüzlerce konuktan büyük alkış aldı.Ferhat Göçer gönüllere aktı
Nazan Şoray’dan sonra sahne alan romantik şarkıları en iyi yorumlayan solist Ferhat Göçer programına “Gidemem” isimli şarkıyla başladı. Sevilen sanatçı kah duygusal şarkılar söyleyerek hayranlarını romantizmin derinliklerine sürükledi, kah hareketli şarkılarla hepsini coşturdu.
Göçer ve Şoray’ı dinlemeye gelenler arasında; Şükrü Avşar, Ahmet Selçuk İlkan, Cenk Eren, Sibel Vatandost, Fatih Çekirge, Yusuf Sezgin Ömür Gedik, Nurhan Çıtak, Gül Ergi, Gül Erçetingöz, Ayla Öztürk, Filiz Soykan gibi ünlü simaları vardı.

Başa dön tuşu