Magazin

İki rakip buluştu


Rakip iki önemli spor araba markası olarak bilinen Subaru ile Mitsubishi Evolution araç sahipleri, Girne’de Kaşgar olarak da bilinen Mavi Kordon Caddesi’nde buluştu.

“Two Arch Rivals / But It’s Time To Make Peace-İki Ezeli Rakip/ Ama Şimdi Barış Zamanı” sloganı ile düzenlenen 1’inci Subaru & Evolution Buluşması sırasında Subaru ve Mitsubishi Evolution araç sahipleri bir araya geldi.


Buluşmanın amacı, “Dayanışma örneği sergilemek ve araç sahiplerinin arabalarını sergileyerek, aileleri ve arkadaşları ile birlikte güzel bir gün geçirmelerini sağlamak” olarak açıklandı.
Etkinlik sırasında caddede çok sayıda stant kuruldu ve bu stantlarda motor sporlarına hitap eden şirketlerin tanıtımı ve satışı yapıldı.
Pazar günü gerçekleşen etkinlikte DJ Uğur Atay ile Niyal Öztürk ve Orkestrası da sahne aldı.


Etkinlik sponsoru Little Pub & Bistro ve bölgedeki diğer iki bar etkinlik süresince yiyecek ve içecek servisi yaparken; araç sahiplerine kura çekilişi ile araçlarında kullanabilecekleri çeşitli hediyeler verildi.
Etkinlik sponsoru Efes Pilsen mankenleri en temiz araç motorunu seçip ödüllendirdiler ve etkinlikte yer alan Evolution ve Subaru araçları halkın oylamasına sunularak “en gösterişli” olanları ödüllendirildi.

Fotoğraflar: Cem MELİHEtiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı