İBB Başkanı İmamoğlu: Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Türkiye

İBB Başkanı İmamoğlu: Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor

Türkiye’deki seçimin ikinci turunu Erdoğan’ın kazanmasının ardından Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda “Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın, değişmeyen tek şey değişimdir” dedi.

İmamoğlu’nun videolu paylaşımından önce çıkan ifadeler şöyle:


“Türkiye’nin şimdi hızlıca normalleşmeye ve gerçek sorunlarına çözüm bulmaya ihtiyacı var. Bugün büyük hayal kırıklıkları yaşayan on milyonların olduğunun farkındayım. Asla üzülmeyin, başınız dik yürümeye devam edin. Benzer bir hayal kırıklığı bundan beş yıl önce de yaşanmıştı. Ama sadece dokuz ay sonra yerel seçimlerde muazzam sonuçlar elde ettik. Doğru işler yaptık ve birlikte başardık. Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın, değişmeyen tek şey değişimdir. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç asla beklemeyeceğiz artık.”

İmamoğlu ayrıca İstanbul’un fethinin 570’inci yılı nedeniyle bütün İstanbulluları İBB’nin Maltepe’de düzenlediği 570. Yıl Fetih etkinliğine davet etti.

Social embed from twitter

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar