Hristofyas'tan söylentilere yanıt - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mart 2, 2024
Güney Kıbrıs

Hristofyas’tan söylentilere yanıt

Hristofyas'tan söylentilere yanıt

Hristofyas’ın, dün AKEL Basın Sözcüsü Yorgos Lukaidis’in açıklama yapmasını bekleyen basın mensuplarını AKEL partisinde görür görmez, aleyhindeki yayınlara yanıt vermek istediğini yazan Fileleftheros, Hristofyas’ın basın mensuplarına; “Karşınızdaki Hristofyas’ın hayaleti değildir, Hristofyas’tır. Ki o da bir an olsun bile Kıbrıs’tan ayrılmadı” ifadelerini yönelttiğini kaydetti.Kendisi aleyhinde güya Havana’da dairesi olduğu ve Küba’ya gideceği veya siyasi sığınma talebinde bulunmak için Küba’ya gideceğine dair söylentiler çıkmasının ayıp olduğunu söyleyen Hristofyas, Londra’nın merkezinde lüks bir dairesi olduğunun yanı sıra, ailesiyle ilgili bazı söylentiler çıktığını da belirtti.

Bu iftiraları atanlar adına gerçekten utandığını dile getiren Hristofyas, psikolojik savaşın, doğal bir cinayetten daha beter olduğunu ifade etti.


Sol dünyasına, bu söylentilere kulaklarını kapamalarını söylemek istediğini dile getiren Hristofyas, kendisini en çok üzen şeyin, arkadaşlarının ve muhtemelen de dostlarının “Dimitri gitti mi” diye sormaları olduğunu anlattı.

Kendisinin hiçbir zaman korkak olmadığını ve hiçbir zaman da olmayacağını savunan Hristofyas, kamuoyuna açıklamak için mal varlığı beyanını hazırlamakta olduğunu sözlerine ekledi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar