Home & Garden’dan 1’inci yıl şöleni - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 20, 2024

Home & Garden’dan 1’inci yıl şöleni

Mağusa’da faaliyet gösteren Home & Garden isimli alışveriş merkezi birinci yılında Mağusa halkına teşekkür niteliğinde bir şölen düzenledi. Hafta sonu boyunca devam edecek şölen dün saat 11.00’de ilkokullar arası resim sergisi ve ödül töreni ile başladı.
Miniklerin eserleri ilgi gördü
Çizdikleri resimlerle “Mağusa”yı anlatan öğrencilerin eserleri büyük ilgi gördü. Ana, 1. ve 2. Sınıf ile 3., 4. ve 5. sınıf olmak üzere iki kategoride yarışan ve dereceye giren 6 öğrenci ödüllerini Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp’tan alırken, yarışmaya katılan diğer minik öğrencilere de katılım belgeleri takdim edildi. Ana, 1. ve 2. sınıf kategorisinde Polat Paşa İlkokulu öğrencisi Arda Yalçın birinci gelirken, Mağusa Belediyesi Anaokulu öğrencisi Tibet Ulukurt ikinci, Mağusa Belediyesi Anaokulu öğrencisi Şehrazat Akartürk ise üçüncü geldi. 3., 4. ve 5. sınıf kategorisinde yarışan Alasya İlkokulu öğrencisi Hatice Sonatlı birinci, Polat Paşa İlkokulu öğrencisi Dilan Barut ikinci ve Alasya İlkokulu öğrencisi Saldıray Özarı ise üçüncü oldu.
Şölen bugün de devam edecek
Şölenin ilk gününde gerçekleştirilen ilkokullar arası resim yarışması sergisi ve ödül töreninin ardından alışveriş merkezi park alanında çeşitli aktivite ve oyunlar düzenlendi. Bugün saat 11.00 itibarı ile devam edecek çeşitli aktivite ve oyunların ardından şölen saat 15.00’te gerçekleştirilecek tavla turnuvası ile devam edecek. Şölen saat 21.00’de gerçekleştirilecek Grup Frekans konseri ile sona erecek.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar