Magazin

Hodor’u canlandıran Kristian Nairn’den Game of Thrones tepkisi

Game of Thrones dizisinde Hodor karakterini canlandıran Kristian Nairn, ünlü pop şarkıcısı Ed Sheeran’ın diziye konuk oyuncu olmasına tepki gösterdi.

Dünyada milyonlarca hayranı olan Game of Thrones geçen sezon başarılı pop şarkıcısı Ed Sheeran’a konuk oyuncu olarak rol vermişti.

Dizide Arya Stark (Maisie Williams), Lannister askerlerinin arasına düştü ve bu askerlerden biri de Ed Sheeran’dı. Bu sahneler inandırıcılık açısından sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. Pek çok kişi, “Ed Sheeran’ın Westeros’ta ne işi var?” benzeri tepki göstermişti.

Şimdi, bir eleştiri de dizinin oyuncusundan geldi. Hodor karakterine hayat veren Kristian Nairn da konuk oyuncudan memnun olmayan seyircilerle aynı görüşte olduğunu ifade etti

Huffington Post’a konuşan Kristian Nairn, “Game of Thrones’ta konuk oyuncudan yana değilim. Sevmiyorum. Bana saçma geliyor. Bunu söylemekten çekinmiyorum. Bu sizi o dünyadan uzaklaştırıyor. Özellikle Ed Sheeran. Onu görünce, ‘Neden Ed Sheeran burada?’ dedim. Ed Sheeran harika biri, harika bir müzisyen ama neden Game of Thrones’ta?” ifadesini kullandı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı