Her telden eğlendiler - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mart 2, 2024
Magazin

Her telden eğlendiler

Girne eğlence gecelerinde Almahara Club’ta tanınan besteci, aranjör ve müzik yapımcısı olan Ozan Çolakoğlu, W Club’ta ise R&B müziğinin sevilen ismi Gracious K ile eğlence dolu bir gece yaşandı
Her hafta sonu düzenlediği konsept partilerle eğlence severleri üzerine çekmeye devam eden Girne’nin gözde mekanlarından Almahara Club ve W Club geçtiğimiz akşam iki ünlü isime ev sahipliği yaptı. Gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan iki mekan da adeta tıklım tıklımdı.
Ozan Çolakoğlu coşturdu
Ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu, Almahara Club’ta performans sergiledi. Tarkan ile yaptığı çalışmalar ve bestelediği çeşitli film müzikleri ile tanınan, besteci, aranjör ve müzik yapımcısı olan Ozan Çolakoğlu ülkemizdeki hayranları ile ilk kez geçtiğimiz akşam Almahara Club’ta buluştu. Çolakoğlu’nun ritimlerine kapılan eğlence severler, bol bol dans edip eğlendi. Charger enerji içeceğinin de tanıtımının yapıldığı gecede, Çolakoğlu eğlencesi mekanda eğlenenlerden tam not aldı.
R&B ritimlerine kapıldılar 
Girne’de bulunan bir diğer eğlence mekanı ise W Club’tı. W Culb’ta ise R&B müzik severlerin çok yakından tanıdığı “Gracious K” performans sergiledi.
Dünyanın her yerinde milyonların beğenisini kazanan ve özellikle “Migraine Skank” şarkısı ile gönüllerde taht kuran “Gracious K”, eğlenceyi maksimum seviyede yaşattı.
Yaptığı organizasyonlarla eğlence severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan W Club ile C&M Organizasyon iş birliği ile gerçekleştirdiği “Gracious K” eğlencesi sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. “Gracious K”nin ardından mekanın daimi DJ’ler Sega, Haşim Volkan ve Emrah Polat’ın setleri ile eğlence devam etti.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar