Her kesime güven vereceğiz - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Kıbrıs

Her kesime güven vereceğiz

Her kesime güven vereceğiz

CTP-BG’nin Lefkoşa Türk Belediyesi başkan adayı Kadri Fellahoğlu, sivil toplum örgütlerine başlattığı ziyaretlerini sürdürüyor.

CTP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Fellahoğlu dün Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası (KTEZO) ve Güvenlik Kuvvetleri Emekli Subaylar Derneği’ni ziyaret ederek yetkililer ile görüştü.


Fellahoğlu: Her kesime güven vereceğiz

CTP-BG’nin LTB Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ziyaretlerde yaptığı konuşmada, LTB’yi içine düştüğü durumdan halk, sivil toplum örgütleri ve çalışanlarla kurulacak güçlü diyalog ile kurtarma niyetinde olduğunu ifade etti.
LTB çalışanlarının maaş alamamaları nedeni ile büyük bir motivasyon eksikliği yaşadıklarını ifade eden Fellahoğlu, bu motivasyonu yükselterek adım adım hizmet vererek her kesime güven vereceklerini dile getirdi.
Çok büyük sıkıntıların farkında olarak göreve talip olduğunun altını çizen Fellahoğlu, “LTB geceden gündüze çözülecek sorunlarla karşı karşıya değil. Bu sorunların çözümünde CTP’li belediye başkanı arkadaşlarım her türlü yardımı etmeye hazır” dedi.

 

KKTC’nin uluslararası tanınan tek kurumunun LTB olduğuna değinen Fellahoğlu, 2006 yılından beri belediyenin UBP ve DP tarafından batırıldığını savundu.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar