Magazin

Hem defile hem eğlence hem yardımlaşma

10 BİN 500 TL KATKI SAĞLANDI: Gecenin sunuculuğunu Hayriye Vurdu ve Türkiye Best Model Ender Atac’ın yaptığı gecede kanser hastaları yararına 10 bin 500 TL de katkı toplanırken bir sosyal sorumluluk projesinin daha yararlı olduğu böylelikle gözler önüne de serilmiş oldu

Adamızın başarılı ajanslarından H&V Ajans himayesinde,  Kanser Hastaları  Yardım Derneği  yararına Viva Casino katkılarıyla düzenlenen “New Sezon” Moda Show gerçekleşti. Gecede Türkiye’nin sevilen sanatçısı Hatice de canlı performansıyla sahne alarak defileye ayrı bir renk kattı.
Kanser hastaları yararına düzenlenen defilede 10 bin 500 TL de katkı toplanırken bir sosyal sorumluluk projesinin daha yararlı olduğu gözler önüne de serildi.
  Gecenin sunuculuğunu Hayriye Vurdu ve Türkiye Best Model Ender Atac yaptı. İlk etapta gecenin sponsorlarına ve geceye katkı koyan kişilere ve basına plaket verildikten sonra devam eden defile adanın en şık ayakkabı mağazalarından olan Bayramoğlu Ayakkabıları’nın birbirinden şık tasarımlarıyla başladı.
Bayramoğlu’nun bu yılın modası yılan derileri ve önü sivri ayakkabılar dikkat çeken tasarımlarıydı. Ayakkabı tanıtımının ardından Girne’de yeni açılan çok şık ve birbirinden kaliteli markaları özellikle tasarımları bünyesinde bulunduran SIS Collection takılarının tanıtımına geçildi. Gecenin 3. defilesi ise iki yakın arkadaşın Aysen Fahri ve Burcu Berber’in Girne’de yeni açtığı TUSE Butik’in ilkbahar-yaz spor şık abiye iş kadını kıyafetleri tanıtımıyla sürdü. 
Gecede ayrıca kardeş kuruluş olan ve yıllarca Lefkoşa halkına hizmet eden bünyesinde çocuk giyim, abiye, spor, damatlık, bindallı bulunduran Modelist Mağazası’nın birbirinden şık ve klas abiyeleri tanıtıldı. Direktör ve gecenin sunucusu Hayriye Vurdu kendi sponsorlarına da katkıları için tek tek teşekkür ederken gecenin mankenliğini Tugce Dural, İlkben Caner, Hakime Bıyık Derya Yağız, Esra Engin, Özlem Karaoğlu, Merve Yurdakul, Ecem Güvenciler yanında H&V ajans mankenleri Cennet, Kristina, Victoria, Funda, Ruken, Bricitta yaptı.

FİNALDE HAVAYA BALON BIRAKILDI: Gecenin finalinde ise Girne Tuse Butik’le artık daha şık ve sağlıklı yaşam denilerek havaya balonlar atıldı

***

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı